Turk Telekom - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca (95-84), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
5 | James Palmer Jr. | F | 27 | ||
23 | Steven Enoch | C | 25 | ||
12 | Metehan Akyel | C | 26 | ||
Plaatsvervanger | |||||
25 | Ismail Cem Ulusoy | G | 25 | ||
2 | Boran Guler | G | 21 |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
11 | Dennis Seeley | G | 33 | ||
15 | Emanuel Cate | C | 25 | ||
95 | Adam Mokoka | G | 25 | ||
13 | Andrija Stipanović | C | 36 | ||
32 | Bruce Tyler Jones | G | 28 |
Evenementen: Turk Telekom
Eurocup | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-23 | Turk Telekom - Valencia Basket | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-15 | Jeunesse Laique de Bourg-en-Bresse - Turk Telekom | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-08 | Turk Telekom - KK Cedevita Olimpija | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-02 | BC Aris Thessaloniki - Turk Telekom | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-24 | Turk Telekom - Panevėžio Lietkabelis | - | |
TBSL | |||
Ronde 27 | |||
2024-05-17 | Turk Telekom - Anadolu Efes SK | 78 - 86 | |
2024-05-15 | Anadolu Efes SK - Turk Telekom | 99 - 79 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-05 | Turk Telekom - Darussafaka | 90 - 71 | |
Ronde 29 | |||
2024-04-28 | Turk Telekom - Besiktas JK | 83 - 89 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-21 | Anadolu Efes SK - Turk Telekom | 81 - 82 |
Match statistieken
20/25 (80%) | Vrije worpen | 9/15 (60%) |
24/43 (56%) | 2-punters | 21/36 (58%) |
9/25 (36%) | 3-punters | 11/24 (46%) |
33/68 (49%) | Veldgoals | 32/60 (53%) |
33 | Rebounds | 34 |
17 | Defensieve rebounds | 22 |
16 | Aanvallende rebounds | 12 |
23 | Assists | 25 |
14 | Balverliezen | 19 |
12 | Onderscheppingen | 9 |
8 | Honks | 1 |
23 | Overtredingen | 21 |
4 | Time-outs | 5 |
12 | Maximale punten op een rij | 7 |
34:16 | Tijd aan de leiding | 3:56 |
2 | Leidingswisseling | 1 |
14 | Grootste voorsprong | 4 |
Turk Telekom - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca
Internationaal, Eurocup, match Turk Telekom - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca, starttijd 2023-12-05 17:00:00 internationale tijd.
Turk Telekom en U-Banca Transilvania Cluj-Napoca neemt deel aan het kampioenschap Eurocup, Internationaal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: U-Banca Transilvania Cluj-Napoca
Eurocup | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-23 | Hapoel Jeruzalem - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-15 | Hamburg Towers - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-09 | U-Banca Transilvania Cluj-Napoca - Valencia Basket | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-02 | Jeunesse Laique de Bourg-en-Bresse - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-25 | U-Banca Transilvania Cluj-Napoca - KK Cedevita Olimpija | - | |
Liga Nationala | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-23 | U-Banca Transilvania Cluj-Napoca - CSM Oradea | 97 - 89 | |
2024-05-20 | CSM Oradea - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca | 80 - 108 | |
2024-05-18 | CSM Oradea - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca | 94 - 92 | |
2024-05-14 | U-Banca Transilvania Cluj-Napoca - CSM Oradea | 74 - 69 | |
2024-05-12 | U-Banca Transilvania Cluj-Napoca - CSM Oradea | 95 - 64 |
Klassement
Eurocup 23/24, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Paris Basketball | 18 | 17 | 1 | 34 | |
2
|
Hapoel Tel-Aviv | 18 | 13 | 5 | 26 | |
3
|
London Lions | 18 | 12 | 6 | 24 | |
4
|
BC Prometey | 18 | 10 | 8 | 20 | |
5
|
Club Joventut de Badalona | 18 | 10 | 8 | 20 | |
6
|
Besiktas JK | 18 | 9 | 9 | 18 | |
7
|
BC Wolves | 18 | 8 | 10 | 16 | |
8
|
Umana Reyer Venezia | 18 | 8 | 10 | 16 | |
9
|
Hamburg Towers | 18 | 2 | 16 | 4 | |
10
|
KK Cedevita Olimpija | 18 | 1 | 17 | 2 |
Eurocup 23/24, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Jeunesse Laique de Bourg-en-Bresse | 18 | 14 | 4 | 28 | |
2
|
U-Banca Transilvania Cluj-Napoca | 18 | 13 | 5 | 26 | |
3
|
Gran Canaria | 18 | 12 | 6 | 24 | |
4
|
Ulm Basketball | 18 | 10 | 8 | 20 | |
5
|
BC Aris Thessaloniki | 18 | 9 | 9 | 18 | |
6
|
Turk Telekom | 18 | 8 | 10 | 16 | |
7
|
KK Buducnost Voli | 18 | 8 | 10 | 16 | |
8
|
Dolomiti Energia Trento | 18 | 7 | 11 | 14 | |
9
|
Panevėžio Lietkabelis | 18 | 7 | 11 | 14 | |
10
|
Asco Slask Wroclaw | 18 | 2 | 16 | 4 |