BC Guco Lier - Bbc Falco Gent Hse A (65-84), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Simon Van Den Bogaert | F | ||||
Andrej Cuyvers | F | ||||
Vic Van Oosterwyck | G | ||||
Sam Dewit | F | ||||
Brecht Illiaens | C | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Cas Van Oosterwyck | G | ||||
Vic De Wilde | F | ||||
Mathias Van Den Bogaert | |||||
Niels Xhaët | F | ||||
Frederique Biot | G | ||||
Pieter Verbruggen | |||||
Darnell Snyers | G |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Jasper Ünal | G | ||||
Maxime Verspeeten | F | ||||
Ozzy Massey | F | ||||
Thomas Meireman | G | ||||
Viktor Buysse | C | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Dries Lioen | G | ||||
Adhémar Tanghe | F | ||||
Tristan Boone | G | ||||
Thibaut Platteeuw | F | ||||
Kristof Ongenaet | C | ||||
Aaron Van Vooren | F | ||||
Arne De Winne |
Evenementen: BC Guco Lier
2nd Division | |||
Ronde 28 | |||
2024-04-21 | BC Guco Lier - Bbc Falco Gent Hse A | 65 - 84 | |
2024-04-19 | Bbc Falco Gent Hse A - BC Guco Lier | 73 - 69 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-16 | Gembo Borgerhout - BC Guco Lier | Uitgesteld | |
2024-04-14 | BC Guco Lier - Gembo Borgerhout | 92 - 88 | |
2024-04-12 | Gembo Borgerhout - BC Guco Lier | 89 - 82 |
Serie 8
Algemeen
BC Guco Lier Winnaar eerste helft 6 van 8
BC Guco Lier Winnaar eerste kwart 7 van 8
BC Guco Lier Gemiddeld aantal punten (laatste 10) 84
BC Guco Lier Gemiddeld totaal aantal punten (Laatste 10) 157
Bbc Falco Gent Hse A Gemiddeld aantal punten (laatste 10) 75
Bbc Falco Gent Hse A Gemiddeld totaal aantal punten (Laatste 10) 150
Bbc Falco Gent Hse A Zeges 3
Persoonlijke ontmoetingen
BC Guco Lier + Bbc Falco Gent Hse A Gemiddeld totaal aantal punten (Laatste 10) 142
BC Guco Lier Gemiddeld aantal punten (laatste 10) 69
Bbc Falco Gent Hse A Gemiddeld aantal punten (laatste 10) 73
BC Guco Lier - Bbc Falco Gent Hse A
België, 2nd Division, match BC Guco Lier - Bbc Falco Gent Hse A, starttijd 2024-04-21 13:00:00 internationale tijd.
BC Guco Lier en Bbc Falco Gent Hse A neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division, België.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Bbc Falco Gent Hse A
2nd Division | |||
Ronde 29 | |||
2024-04-28 | Bbc Falco Gent Hse A - LDP Donza | 73 - 89 | |
2024-04-26 | LDP Donza - Bbc Falco Gent Hse A | 93 - 44 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-21 | BC Guco Lier - Bbc Falco Gent Hse A | 65 - 84 | |
2024-04-19 | Bbc Falco Gent Hse A - BC Guco Lier | 73 - 69 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-14 | Royal IV Brussels HSE - Bbc Falco Gent Hse A | 65 - 68 |
Klassement
Top Division 1 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gembo Borgerhout | 12 | 9 | 0 | 3 | 966:905 | 30 |
2
|
BC Mailleux Comblain | 13 | 8 | 0 | 5 | 1088:1001 | 29 |
3
|
Royal IV Brussels HSE | 12 | 7 | 0 | 5 | 958:906 | 26 |
4
|
LDP Donza | 11 | 7 | 0 | 4 | 930:867 | 25 |
5
|
Bbc Falco Gent Hse A | 12 | 6 | 0 | 6 | 862:875 | 24 |
6
|
Basket SKT Ieper HSE | 13 | 5 | 0 | 8 | 981:1034 | 23 |
7
|
BBC Croonen Lommel | 12 | 3 | 0 | 9 | 869:970 | 18 |
8
|
Basics Melsele | 11 | 3 | 0 | 8 | 804:900 | 17 |
Top Division 1 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bbc Falco Gent Hse A | 14 | 11 | 0 | 3 | 1089:894 | 36 |
2
|
LDP Donza | 14 | 11 | 0 | 3 | 1211:1056 | 36 |
3
|
Royal IV Brussels HSE | 14 | 10 | 0 | 4 | 1114:941 | 34 |
4
|
Basket SKT Ieper HSE | 14 | 9 | 0 | 5 | 1077:1033 | 32 |
5
|
Bent Schoenen Waregem | 14 | 6 | 0 | 8 | 1033:993 | 26 |
6
|
Antwerp Giants B | 14 | 5 | 0 | 9 | 986:1147 | 24 |
7
|
Spirou Basket B | 14 | 2 | 0 | 12 | 932:1168 | 18 |
8
|
Oxaco BBC Boechout | 14 | 2 | 0 | 12 | 985:1195 | 18 |
Top Division 1 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Mailleux Comblain | 14 | 12 | 0 | 2 | 1233:1008 | 38 |
2
|
Basics Melsele | 14 | 9 | 0 | 5 | 1131:1085 | 32 |
3
|
Gembo Borgerhout | 14 | 8 | 0 | 6 | 1072:1058 | 30 |
4
|
BBC Croonen Lommel | 14 | 8 | 0 | 6 | 1129:1132 | 30 |
5
|
SFS BCCA Neufchateau | 14 | 6 | 0 | 8 | 1206:1206 | 26 |
6
|
BC Guco Lier | 14 | 5 | 0 | 9 | 1104:1110 | 24 |
7
|
Horticult Kontich Wolves HSE A | 14 | 5 | 0 | 9 | 1068:1159 | 24 |
8
|
Limburg United B | 14 | 3 | 0 | 11 | 950:1135 | 20 |
Top Division 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Guco Lier | 14 | 11 | 0 | 3 | 1197:1015 | 36 |
2
|
Horticult Kontich Wolves HSE A | 14 | 11 | 0 | 3 | 1158:1021 | 36 |
3
|
SFS BCCA Neufchateau | 14 | 10 | 0 | 4 | 1225:1117 | 34 |
4
|
Bent Schoenen Waregem | 14 | 8 | 0 | 6 | 1099:1030 | 30 |
5
|
Antwerp Giants B | 14 | 7 | 0 | 7 | 1039:1098 | 28 |
6
|
Limburg United B | 14 | 7 | 0 | 7 | 996:1053 | 28 |
7
|
Spirou Basket B | 14 | 2 | 0 | 12 | 960:1126 | 18 |
8
|
Oxaco BBC Boechout | 14 | 0 | 0 | 14 | 1030:1244 | 14 |