FC Gomel - Torpedo Belaz Zhodino (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
80.4 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
44 | Denis Sadovskii | G | 26 | ||
3 | Sergei Matveychik | D | 35 | 0,4M+ | |
19 | Konstantin Kutchinsky | D | 23 | ||
5 | Yann Emmanuel Affi | D | 28 | 0,3M+ | 48.3 |
4 | Yuri Pantya | D | 31 | 0,3M+ | |
13 | Ilya Aleksievich | M | 32 | 0,3M+ | |
8 | Igor Costrov | M | 35 | 0,1M+ | |
17 | Andrey Potapenko | M | 21 | ||
20 | Alexander Makas | F | 32 | 0,4M+ | |
9 | Aleksandr Anufriev | M | 26 | ||
14 | Raymond Adeola | M | 22 | ||
Plaatsvervanger | |||||
87 | Oleg Kovalev | G | 34 | ||
25 | Igor Kuzmenok | D | 33 | 0,3M+ | |
2 | Daniil Miroshnikov | D | 22 | ||
15 | Kirill Shevchenko | D | 19 | ||
52 | Dmitri Baga | M | 33 | 0,5M+ | |
23 | Vasili Sovpel | M | 24 | 0,2M+ | |
97 | Nikita Tsarenko | M | 21 | ||
27 | Kirill Yermakovich | F | 22 | ||
7 | Giorgi Gogolashvili | F | 23 | ||
29 | Vladislav Drapeza |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
80.1 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
91 | Dmitri Dudar | G | 29 | 0,2M+ | |
5 | Igor Burko | D | 35 | 0,3M+ | |
27 | Yauheni Biarozkin | M | 27 | ||
13 | Aleksey Zaleskiy | D | 29 | 0,2M+ | |
97 | Maksim Miakish | D | 21 | ||
70 | Vadim Pobudey | M | 28 | 0,3M+ | |
10 | Andrei Khachaturyan | M | 36 | 0,2M+ | |
96 | Evgeni Shevchenko | F | 27 | 0,3M+ | |
3 | Vitaly Ustinov | M | 32 | 0,6M+ | |
11 | Aleksey Antilevski | M | 21 | ||
20 | Lipe Veloso | M | 26 | 0,2M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Vladimir Bushma | G | 39 | 0,0M+ | |
12 | Aleksey Ivanov | D | 25 | 0,1M+ | |
8 | Anatoli Makarov | M | 27 | ||
17 | Anton Kovalev | M | 21 | ||
87 | Egor Mychelkin | M | 19 | ||
9 | Shahrom Samiev | F | 22 | 0,1M+ | |
22 | Vladimir Manayev |
Evenementen: FC Gomel
Vysshaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-28 | Slavia Mozyr - FC Gomel | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-21 | FC Gomel - Shakhter Soligorsk | - | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-18 | Niva Dolbizno - FC Gomel | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Isloch - FC Gomel | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | FC Gomel - FC Vitebsk | 0 - 0 | |
2024-05-30 | FC Gomel - FC Vitebsk | Uitgesteld | |
Ronde 10 | |||
2024-05-27 | Dnepr Mogilev - FC Gomel | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | FC Gomel - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | FC Dinamo Brest - FC Gomel | 1 - 1 |
FC Gomel - Torpedo Belaz Zhodino
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match FC Gomel - Torpedo Belaz Zhodino, starttijd 2022-06-29 17:00:00 internationale tijd.
FC Gomel en Torpedo Belaz Zhodino neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Tsentralny in de stad Gomel, Wit-Rusland. Stadioncapaciteit Tsentralny is 14 307 mensen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Torpedo Belaz Zhodino
Vysshaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-28 | Shakhter Soligorsk - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | Torpedo Belaz Zhodino - Isloch | - | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-18 | FC Molodechno - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | FC Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | Torpedo Belaz Zhodino - Dnepr Mogilev | 4 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | FC Dinamo Brest - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | FC Gomel - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-12 | Torpedo Belaz Zhodino - Naftan Novopolotsk | 2 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-08 | Torpedo Belaz Zhodino - Isloch | 1 - 1 |
Klassement
Vysshaya Liga 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shakhter Soligorsk | 30 | 20 | 5 | 5 | 55:17 | 65 |
2
|
FC BGU Minsk | 30 | 18 | 6 | 6 | 50:27 | 60 |
3
|
FC BATE Borisov | 30 | 16 | 11 | 3 | 51:21 | 59 |
4
|
FC Dinamo Minsk | 30 | 16 | 11 | 3 | 50:25 | 59 |
5
|
Isloch | 30 | 16 | 6 | 8 | 51:33 | 54 |
6
|
FC Minsk | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:43 | 44 |
7
|
Torpedo Belaz Zhodino | 30 | 11 | 10 | 9 | 35:32 | 43 |
8
|
FC Gomel | 30 | 12 | 7 | 11 | 36:37 | 43 |
9
|
Neman Grodno | 30 | 9 | 13 | 8 | 39:36 | 40 |
10
|
Slavia Mozyr | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:46 | 37 |
11
|
FC Slutsk | 30 | 7 | 11 | 12 | 26:41 | 32 |
12
|
Belshina | 30 | 6 | 12 | 12 | 37:50 | 30 |
13
|
FC Dinamo Brest | 30 | 5 | 12 | 13 | 29:43 | 27 |
14
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 30 | 5 | 8 | 17 | 18:42 | 23 |
15
|
FC Vitebsk | 30 | 4 | 10 | 16 | 28:49 | 22 |
16
|
Dnepr Mogilev | 30 | 3 | 3 | 24 | 21:73 | 12 |
Plaats
Wit-Rusland
land
Gomel
stad
Tsentralny
Stadion
14 307
Capaciteit