Torpedo Belaz Zhodino - FC Minsk (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
86.6 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
91 | Dmitri Dudar | G | 29 | 0,2M+ | |
5 | Igor Burko | D | 35 | 0,3M+ | |
6 | Kirill Premudrov | M | 31 | 0,2M+ | |
13 | Aleksey Zaleskiy | D | 29 | 0,2M+ | |
3 | Vitaly Ustinov | M | 32 | 0,6M+ | |
18 | Nikita Patsko | F | 26 | ||
8 | Anatoli Makarov | M | 27 | ||
97 | Maksim Miakish | D | 21 | ||
70 | Vadim Pobudey | M | 28 | 0,3M+ | |
96 | Evgeni Shevchenko | F | 27 | 0,3M+ | |
33 | Valeri Gorbachik | F | 26 | 0,4M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
21 | Arseniy Zabrodskiy | G | |||
88 | Dimitri Yashin | D | 30 | ||
22 | Vladimir Manaev | D | |||
12 | Aleksey Ivanov | D | 25 | 0,1M+ | |
2 | Alexandr Chizh | D | 24 | 0,2M+ | |
87 | Egor Mychelkin | M | 19 | ||
27 | Yauheni Biarozkin | M | 27 | ||
17 | Anton Kovalev | M | 21 | ||
11 | Aleksey Antilevski | M | 21 | ||
10 | Andrei Khachaturyan | M | 36 | 0,2M+ |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
24.1 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
54 | Egor Generalov | G | 30 | 0,4M+ | |
20 | Nikita Khalimonchik | D | 23 | ||
15 | Eduard Zhevnerov | D | 35 | 0,1M+ | |
72 | Andrei Lebedev | D | 32 | 0,3M+ | |
2 | Denis Yaskovich | D | 25 | ||
49 | Alexander Dzhigero | M | 27 | 0,1M+ | |
77 | Andrey Levkovets | M | 27 | ||
14 | Aleksa Matić | M | 21 | 51.5 | |
8 | Anton Shramchenko | F | 30 | 0,4M+ | |
78 | Aleksei Chernook | D | 19 | ||
9 | Sergei Pushnyakov | D | 30 | 0,3M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
31 | Pavel Prishivalko | G | 24 | ||
99 | Vladislav Grekovich | D | |||
4 | Gleb Yakushevich | D | 21 | ||
33 | Nikolai Ivanov | M | 23 | ||
19 | Dzenyagha Saagi | M | |||
17 | Rodion Pechura | M | |||
5 | Maksim Shilo | M | 28 | 0,2M+ |
Evenementen: Torpedo Belaz Zhodino
Vysshaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-29 | Shakhter Soligorsk - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | Torpedo Belaz Zhodino - Isloch | - | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-18 | FC Molodechno - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | FC Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | Torpedo Belaz Zhodino - Dnepr Mogilev | 4 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | FC Dinamo Brest - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | FC Gomel - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-12 | Torpedo Belaz Zhodino - Naftan Novopolotsk | 2 - 1 |
Torpedo Belaz Zhodino - FC Minsk
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match Torpedo Belaz Zhodino - FC Minsk, starttijd 2022-08-19 15:00:00 internationale tijd.
Torpedo Belaz Zhodino en FC Minsk neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Minsk
Vysshaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-28 | FC Slutsk - FC Minsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-22 | FC Minsk - FK Arsenal Dzerzhinsk | - | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-18 | Belshina - FC Minsk | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-16 | Slavia Mozyr - FC Minsk | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-08 | FC Dinamo Minsk - FC Minsk | 4 - 0 | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 11 | |||
2024-05-30 | FC Minsk - Shakhter Soligorsk | 0 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-21 | Isloch - FC Minsk | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | FC Minsk - FC Vitebsk | 1 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-10 | Dnepr Mogilev - FC Minsk | 1 - 1 |
Klassement
Vysshaya Liga 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shakhter Soligorsk | 30 | 20 | 5 | 5 | 55:17 | 65 |
2
|
FC BGU Minsk | 30 | 18 | 6 | 6 | 50:27 | 60 |
3
|
FC BATE Borisov | 30 | 16 | 11 | 3 | 51:21 | 59 |
4
|
FC Dinamo Minsk | 30 | 16 | 11 | 3 | 50:25 | 59 |
5
|
Isloch | 30 | 16 | 6 | 8 | 51:33 | 54 |
6
|
FC Minsk | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:43 | 44 |
7
|
Torpedo Belaz Zhodino | 30 | 11 | 10 | 9 | 35:32 | 43 |
8
|
FC Gomel | 30 | 12 | 7 | 11 | 36:37 | 43 |
9
|
Neman Grodno | 30 | 9 | 13 | 8 | 39:36 | 40 |
10
|
Slavia Mozyr | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:46 | 37 |
11
|
FC Slutsk | 30 | 7 | 11 | 12 | 26:41 | 32 |
12
|
Belshina | 30 | 6 | 12 | 12 | 37:50 | 30 |
13
|
FC Dinamo Brest | 30 | 5 | 12 | 13 | 29:43 | 27 |
14
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 30 | 5 | 8 | 17 | 18:42 | 23 |
15
|
FC Vitebsk | 30 | 4 | 10 | 16 | 28:49 | 22 |
16
|
Dnepr Mogilev | 30 | 3 | 3 | 24 | 21:73 | 12 |