SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | FC Sturm Ivankiv - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - FC Bavaria Sviatopetrivske | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | FC Druzhba Myrivka - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - KDUSH Nika U19 | 4 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne | 2 - 0 |
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne
Ukraine Amateur, Kyiv Oblast Championship, match SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne, starttijd 2022-09-17 14:00:00 internationale tijd.
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka en SK Gatne neemt deel aan het kampioenschap Kyiv Oblast Championship, Ukraine Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Gatne
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | FC Druzhba Myrivka - SK Gatne | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | SK Gatne - FC Polissia Stavky | 1 - 5 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | KDUSH Nika U19 - SK Gatne | 0 - 5 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | SK Gatne - FC Partizan Kodra | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne | 2 - 0 |
Klassement
Kyiv Oblast Championship 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Druzhba Myrivka | 9 | 8 | 1 | 0 | 26:4 | 25 |
2
|
FC Sturm Ivankiv | 9 | 7 | 1 | 1 | 29:1 | 22 |
3
|
Denhoff Denykhivka | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:13 | 17 |
4
|
FC Polissia Stavky | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
FC Bavaria Sviatopetrivske | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
6
|
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:14 | 13 |
7
|
SC Bilgorod Bilogorodka | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | 13 |
8
|
FC Arsenal Kiev | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:21 | 10 |
9
|
FC Zorya Myronivshini | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:26 | 8 |
10
|
SK Gatne | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:27 | 7 |
11
|
FC Partizan Kodra | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | 4 |
12
|
KDUSH Nika U19 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | 1 |