Finland - Roemenië (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
54.4
Algemene spelersbeoordeling
59 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš Hrádecký | G | 33 | 8,5M+ | 73.3 |
3 | Richard Jensen | D | 27 | 0,4M+ | 50.5 |
18 | Jere Uronen | D | 29 | 3,4M+ | 52.5 |
2 | Leo Väisänen | D | 26 | 0,3M+ | 51.9 |
4 | Robert Ivanov | D | 30 | 0,3M+ | 54.9 |
11 | Rasmus Schüller | M | 32 | 0,5M+ | 60.1 |
6 | Glen Kamara | M | 28 | 1,4M+ | 52.7 |
17 | Nikolai Alho | D | 30 | 0,2M+ | 46.5 |
16 | Onni Valakari | M | 24 | 0,4M+ | 46.5 |
9 | Fredrik Jensen | F | 26 | 2,4M+ | 49.1 |
10 | Teemu Pukki | F | 33 | 10,8M+ | 52.1 |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Carljohan Eriksson | G | 28 | 0,1M+ | 67.1 |
23 | Viljami Sinisalo | G | 22 | 55.5 | |
5 | Miro Tenho | D | 28 | 0,2M+ | 50.9 |
22 | Arttu Hoskonen | D | 26 | 0,1M+ | 48.9 |
14 | Lucas Lingman | M | 25 | 0,2M+ | 51.3 |
8 | Ilmari Niskanen | M | 26 | 0,2M+ | 46.7 |
13 | Pyry Soiri | M | 29 | 0,6M+ | 48.1 |
15 | Kaan Kairinen | M | 24 | 0,2M+ | 56.3 |
21 | Benjamin Källman | F | 25 | 0,4M+ | 52.1 |
7 | Santeri Hostikka | M | 26 | 0,3M+ | 50.5 |
19 | Marcus Forss | F | 24 | 0,2M+ | 49.7 |
20 | Joel Pohjanpalo | F | 29 | 0,9M+ | 56.7 |
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
54
Algemene spelersbeoordeling
43.4 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrei Radu | G | 26 | 14,6M+ | 66.1 |
11 | Nicușor Bancu | D | 31 | 2,6M+ | 62.7 |
17 | Adrian Rus | D | 27 | 0,8M+ | |
5 | Ionuț Nedelcearu | D | 27 | 4,1M+ | 48.7 |
2 | Andrei Ratiu | D | 25 | 0,3M+ | 55.5 |
19 | Florin Tănase | M | 28 | 2,7M+ | |
14 | Marius Marin | M | 25 | 0,3M+ | 53.5 |
18 | Răzvan Marin | M | 27 | 12,6M+ | 63.1 |
13 | Deian Sorescu | F | 26 | 0,8M+ | 51.3 |
7 | Denis Alibec | F | 32 | 1,4M+ | 52.3 |
20 | Dennis Man | F | 25 | 5,8M+ | 54.5 |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Horațiu Moldovan | G | 25 | 0,1M+ | 55.7 |
16 | Ștefan Târnovanu | G | 23 | 0,3M+ | 50.3 |
4 | Cristian Manea | D | 26 | 3,3M+ | 53.1 |
3 | Bogdan Mitrea | D | 36 | 0,4M+ | 50.5 |
22 | Mário Camora | D | 37 | 1,5M+ | 50.3 |
10 | Nicolae Stanciu | M | 30 | 4,4M+ | 64.1 |
6 | Tudor Băluță | M | 24 | 3,8M+ | 56.3 |
8 | Alexandru Cicâldău | M | 26 | 4,9M+ | 49.5 |
15 | Darius Olaru | M | 25 | 1,1M+ | 56.5 |
23 | Andrei Cordea | M | 24 | 0,1M+ | 49.1 |
9 | George Pușcaș | F | 27 | 5,7M+ | 46.3 |
21 | Denis Drăguş | F | 24 | 1,9M+ | 52.3 |
Evenementen: Finland
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-07 | Schotland - Finland | 2 - 2 | |
2024-06-04 | Portugal - Finland | 4 - 2 | |
2024-03-26 | Finland - Estland | 2 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 28 | |||
2024-03-21 | Wales - Finland | 4 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2023-11-20 | San Marino - Finland | 1 - 2 |
Match statistieken
48% | Balbezit | 52% |
7 | Schoten | 16 |
2 | Schoten op doel | 6 |
3 | Schoten naast doel | 4 |
2 | Geblokkeerde schoten | 6 |
7 | Overtredingen | 10 |
528 | Passes | 581 |
451 (85%) | Nauwkeurige passes | 508 (87%) |
27/53 (51%) | Lange ballen | 55/72 (76%) |
120 | Balbezit verloren | 120 |
35 | Gewonnen duels | 31 |
13 | Tackles | 15 |
14 | Onderscheppingen | 19 |
15 | Reddingen | 16 |
3 | Hoekschoppen | 4 |
1/11 (9%) | Voorzetten | 5/15 (33%) |
7/13 (54%) | Dribbels | 3/7 (43%) |
3 | Schoten buiten de 16-meter | 7 |
0 | Buitenspel | 2 |
5 | Luchtduels gewonnen | 6 |
4 | Schoten binnen de 16-meter | 9 |
5 | Reddingen keeper | 0 |
0 | Paal of lat geraakt | 1 |
3 | Gele kaart | 2 |
1 | Counteraanvallen | 0 |
1 | Counter attack shots | 0 |
2 | Grote kansen | 0 |
2 | Gemiste grote kansen | 0 |
44% | Balbezit | 56% |
2 | Schoten | 6 |
1 | Schoten op doel | 2 |
1 | Schoten naast doel | 1 |
0 | Geblokkeerde schoten | 3 |
254 | Passes | 329 |
220 (87%) | Nauwkeurige passes | 290 (88%) |
12/24 (50%) | Lange ballen | 29/33 (88%) |
58 | Balbezit verloren | 62 |
17 | Gewonnen duels | 15 |
9 | Tackles | 9 |
7 | Onderscheppingen | 10 |
10 | Reddingen | 7 |
2 | Hoekschoppen | 1 |
0/5 (0%) | Voorzetten | 1/6 (17%) |
2/6 (33%) | Dribbels | 0/4 (0%) |
1 | Schoten buiten de 16-meter | 3 |
0 | Buitenspel | 1 |
1 | Luchtduels gewonnen | 3 |
1 | Schoten binnen de 16-meter | 3 |
2 | Reddingen keeper | 0 |
0 | Paal of lat geraakt | 1 |
0 | Gele kaart | 1 |
0 | Counteraanvallen | 0 |
0 | Counter attack shots | 0 |
0 | Grote kansen | 0 |
0 | Gemiste grote kansen | 0 |
52% | Balbezit | 48% |
5 | Schoten | 10 |
1 | Schoten op doel | 4 |
2 | Schoten naast doel | 3 |
2 | Geblokkeerde schoten | 3 |
1 | Hoekschoppen | 3 |
0 | Buitenspel | 1 |
3 | Gele kaart | 1 |
0 | Paal of lat geraakt | 0 |
3 | Schoten binnen de 16-meter | 6 |
2 | Schoten buiten de 16-meter | 4 |
3 | Reddingen keeper | 0 |
274 | Passes | 252 |
231 (84%) | Nauwkeurige passes | 218 (87%) |
15/29 (52%) | Lange ballen | 26/39 (67%) |
1/6 (17%) | Voorzetten | 4/9 (44%) |
5/7 (71%) | Dribbels | 3/3 (100%) |
62 | Balbezit verloren | 58 |
18 | Gewonnen duels | 16 |
4 | Luchtduels gewonnen | 3 |
4 | Tackles | 6 |
7 | Onderscheppingen | 9 |
5 | Reddingen | 9 |
1 | Counteraanvallen | 0 |
1 | Counter attack shots | 0 |
2 | Grote kansen | 0 |
2 | Gemiste grote kansen | 0 |
Finland - Roemenië
Europa, UEFA Nations League, match Finland - Roemenië, starttijd 2022-09-23 18:45:00 internationale tijd.
Finland en Roemenië neemt deel aan het kampioenschap UEFA Nations League, Europa.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Helsinki Olympic Stadium in de stad Helsinki, Finland.
Hoofdscheidsrechter - Carlos Del Cerro Grande. Op dit moment is hij 47 jaar oud. Goed voor gele en rode kaarten: Carlos Del Cerro Grande gespeeld 325 wedstrijden, opgemerkt 1562 van gele kaarten en 38 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Roemenië
Euro Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-26 | Slowakije - Roemenië | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | België - Roemenië | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-17 | Roemenië - Oekraïne | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-07 | Roemenië - Liechtenstein | 0 - 0 | |
2024-06-04 | Roemenië - Bulgarije | 0 - 0 | |
2024-03-26 | Roemenië - Colombia | 2 - 3 | |
2024-03-22 | Roemenië - Noord-Ierland | 1 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 10 | |||
2023-11-21 | Roemenië - Zwitserland | 1 - 0 |
Klassement
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kroatië | ||||||
|
Denemarken | ||||||
|
Oostenrijk | ||||||
|
Frankrijk |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spanje | ||||||
|
Portugal | ||||||
|
Zwitserland | ||||||
|
Tsjechië |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finland | ||||||
|
Montenegro | ||||||
|
Bosnië en Herzegovina | ||||||
|
Roemenië |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Griekenland | ||||||
|
Kosovo | ||||||
|
Noord-Ierland | ||||||
|
Cyprus |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slowakije | ||||||
|
Azerbeidzjan | ||||||
|
Kazachstan | ||||||
|
Wit-Rusland |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Georgië | ||||||
|
Bulgarije | ||||||
|
Noord-Macedonië | ||||||
|
Gibraltar |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letland | ||||||
|
Moldavië | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Liechtenstein |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estland | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Scheidsrechter
Carlos Del Cerro Grande
47
Leeftijd
325
Totaal Games
4.81
Gemiddeld per wedstrijd
0.22
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Finland
land
Helsinki
stad
Helsinki Olympic Stadium
Stadion