Correcaminos UAT - Cimarrones de Sonora (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-5-1
Opstelling formaties
55.1
Algemene spelersbeoordeling
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alexis Andrade | G | 23 | ||
27 | Víctor Torres | D | 28 | 0,3M+ | |
3 | Luis Lopez | D | 30 | 0,2M+ | 55.1 |
13 | Gerardo Moreno | M | 29 | 0,4M+ | |
2 | Ivan Pineda | D | 31 | 0,4M+ | |
20 | Edgar Games | M | 22 | ||
7 | Giovani Hernandez | M | 30 | 0,7M+ | |
5 | Martin Rodriguez | M | 23 | ||
10 | Armando Zamorano | M | 30 | 0,6M+ | |
33 | Daniel Amador | M | 26 | 0,8M+ | |
84 | Adrián Garza | F | 23 | ||
Plaatsvervanger | |||||
25 | Martín Viera | G | |||
17 | Francisco Tede | D | |||
11 | Jorge Zarate | M | 31 | 0,3M+ | |
21 | Alejandro Ortega | M | |||
22 | Marco Montelongo | M | 22 | ||
8 | Armando Chávez | M | 23 | ||
101 | Victor Nunez | M | |||
9 | Diego Pineda | F | 28 | 0,3M+ | |
107 | Sergio Treviño | F | |||
24 | Eduardo Banda | F | 22 | ||
15 | Adrian Lozano | F | 24 | 1,9M+ |
Startopstellingen bevestigd
5-4-1
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
30 | Gabino Espinoza | G | 32 | 0,4M+ | |
23 | Josue Emmanuel Reyes Santacruz | D | 25 | 0,1M+ | |
13 | Jose Saavedra | D | 28 | 0,4M+ | |
109 | Harold Vázquez | D | |||
24 | José Rodríguez | D | 25 | 0,2M+ | |
15 | Ulises Torres | D | 25 | 0,1M+ | |
8 | Francisco Acuña | M | 35 | 0,4M+ | |
6 | Aldo Arellano | M | 28 | 0,5M+ | |
17 | Daniel Cisneros | M | 29 | 0,6M+ | |
10 | Edson Torres | M | 25 | 0,3M+ | |
7 | José Alfredo Peralta | M | 24 | ||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Erubiel Castro | G | 19 | ||
18 | Jesus Gonzalez | D | 24 | ||
3 | Salvador Manriquez Frias | D | 23 | ||
5 | Aldair Mengual | D | 24 | ||
28 | César Bernal | D | 26 | 0,2M+ | |
16 | Diego Lopez | M | |||
20 | Bryant Navarro | M | 20 | ||
114 | Cristian Rodríguez | M | |||
14 | José Gurrola | F | 25 | ||
21 | Jesús López | F | 24 | 0,5M+ | |
9 | Alvarado Morin | F | 35 | 0,1M+ |
Evenementen: Correcaminos UAT
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 15 | |||
2024-04-12 | Atlante - Correcaminos UAT | 4 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-28 | Correcaminos UAT - Cimarrones de Sonora | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-24 | Correcaminos UAT - Venados FC | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-20 | CD Tapatío - Correcaminos UAT | 2 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-18 | Club Atletico La Paz - Correcaminos UAT | 1 - 1 |
Correcaminos UAT - Cimarrones de Sonora
Mexico, Liga de Ascenso, Clausura, match Correcaminos UAT - Cimarrones de Sonora, starttijd 2023-03-01 23:00:00 internationale tijd.
Correcaminos UAT en Cimarrones de Sonora neemt deel aan het kampioenschap Liga de Ascenso, Clausura, Mexico.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Cimarrones de Sonora
Liga de Ascenso, Clausura | |||
2024-04-18 | Alebrijes de Oaxaca - Cimarrones de Sonora | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-03 | Cimarrones de Sonora - Club Atletico La Paz | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-28 | Correcaminos UAT - Cimarrones de Sonora | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-25 | Cimarrones de Sonora - Celaya FC | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-21 | Venados FC - Cimarrones de Sonora | 0 - 0 |
Klassement
Liga de Expansion MX, Clausura 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celaya FC | 17 | 11 | 4 | 2 | 29:17 | 37 |
2
|
CD Tapatío | 17 | 9 | 4 | 4 | 30:19 | 31 |
3
|
Atlante | 17 | 8 | 6 | 3 | 22:13 | 30 |
4
|
Club Atlético Morelia | 17 | 9 | 3 | 5 | 20:14 | 30 |
5
|
Cimarrones de Sonora | 17 | 7 | 5 | 5 | 17:10 | 26 |
6
|
Tepatitlán FC | 17 | 6 | 7 | 4 | 21:12 | 25 |
7
|
Raya2 Expansión | 17 | 6 | 6 | 5 | 19:21 | 24 |
8
|
Tlaxcala FC | 17 | 6 | 5 | 6 | 15:18 | 23 |
9
|
Venados FC | 17 | 5 | 7 | 5 | 20:16 | 22 |
10
|
Pumas Tabasco | 17 | 5 | 7 | 5 | 21:22 | 22 |
11
|
Correcaminos UAT | 17 | 6 | 4 | 7 | 18:20 | 22 |
12
|
Leones Negros UDEG | 17 | 5 | 6 | 6 | 26:23 | 21 |
13
|
Club Atletico La Paz | 17 | 6 | 3 | 8 | 25:29 | 21 |
14
|
Alebrijes de Oaxaca | 17 | 5 | 5 | 7 | 24:25 | 20 |
15
|
Cancún FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 19:21 | 19 |
16
|
Alacranes de Durango | 17 | 5 | 3 | 9 | 19:29 | 18 |
17
|
Mineros de Zacatecas | 17 | 5 | 2 | 10 | 22:34 | 17 |
18
|
Dorados de Sinaloa | 17 | 2 | 3 | 12 | 11:35 | 9 |