Atert Bissen - BLO-Weiss Medernach (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Atert Bissen
Promotion d'Honneur | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | FC Mamer 32 - Atert Bissen | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Atert Bissen - FC Marisca Mersch | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FC Jeunesse Canach - Atert Bissen | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Atert Bissen - FC Koeppchen Wormeldange | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | Atert Bissen - Rumelange | - | |
Ronde 30 | |||
2023-05-21 | Atert Bissen - SC Bettembourg | 3 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2023-05-14 | Rumelange - Atert Bissen | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2023-05-07 | Atert Bissen - Berdenia Berbourg | 3 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2023-04-30 | FC Jeunesse Schieren - Atert Bissen | 0 - 4 | |
Ronde 26 | |||
2023-04-23 | FC Mamer 32 - Atert Bissen | 5 - 0 |
Atert Bissen - BLO-Weiss Medernach
Luxemburg, Promotion d'Honneur, match Atert Bissen - BLO-Weiss Medernach, starttijd 2023-03-19 15:00:00 internationale tijd.
Atert Bissen en BLO-Weiss Medernach neemt deel aan het kampioenschap Promotion d'Honneur, Luxemburg.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BLO-Weiss Medernach
Promotion d'Honneur | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | FC Mamer 32 - BLO-Weiss Medernach | 1 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | BLO-Weiss Medernach - FC Lorentzweiler | 2 - 5 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | Etzella Ettelbruck - BLO-Weiss Medernach | 4 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-05 | BLO-Weiss Medernach - FC Jeunesse Canach | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-28 | CS Grevenmacher - BLO-Weiss Medernach | 3 - 0 |
Klassement
Promotion d Honneur 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schifflingen 95 | 30 | 19 | 6 | 6 | 60:37 | 62 |
2
|
FC Marisca Mersch | 29 | 17 | 7 | 6 | 64:34 | 58 |
3
|
SC Bettembourg | 30 | 15 | 6 | 9 | 68:52 | 51 |
4
|
FC Rodange 91 | 29 | 15 | 6 | 8 | 62:46 | 51 |
5
|
FC Jeunesse Canach | 29 | 15 | 3 | 11 | 59:46 | 48 |
6
|
Rumelange | 30 | 13 | 6 | 11 | 53:49 | 45 |
7
|
FC Mamer 32 | 30 | 12 | 8 | 10 | 63:46 | 44 |
8
|
Berdenia Berbourg | 30 | 12 | 7 | 11 | 48:45 | 43 |
9
|
Alisontia Steinsel | 30 | 11 | 10 | 9 | 44:44 | 43 |
10
|
BLO-Weiss Medernach | 30 | 12 | 3 | 15 | 39:48 | 39 |
11
|
Yellow Boys Weiler-La-Tour | 30 | 11 | 5 | 14 | 59:55 | 38 |
12
|
CS Grevenmacher | 30 | 10 | 7 | 13 | 52:55 | 37 |
13
|
Jeunesse Junglinster | 30 | 10 | 7 | 13 | 41:52 | 37 |
14
|
FC Rm Hamm Benfica | 30 | 8 | 9 | 13 | 42:55 | 33 |
15
|
Atert Bissen | 30 | 7 | 5 | 18 | 40:75 | 26 |
16
|
FC Jeunesse Schieren | 30 | 3 | 4 | 23 | 36:88 | 13 |