FC Smorgon - Isloch (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-1-2
Opstelling formaties
62.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Pavel Okhremchuk | G | 28 | 0,0M+ | |
3 | Christian Intsoen | D | 22 | ||
44 | Artem Dylevski | D | 26 | ||
4 | Ilya Zhukov | D | 19 | ||
11 | Sergey Usenya | D | 33 | 0,0M+ | |
6 | Pavel Seleznev | M | 22 | ||
5 | Vitali Likhtin | M | 25 | ||
37 | Vladimir Esin | F | 28 | ||
40 | Mark Krasnov | F | |||
10 | Nuradin Idris | F | 19 | ||
23 | Pavel Gorbach | F | 21 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
16 | Anton Velesyuk | G | 19 | ||
14 | Vladislav Shubovich | D | 21 | ||
20 | Ilya Koval | D | 24 | ||
77 | Maksim Avgustinovich | D | 18 | ||
30 | Nikita Dubichkin | D | 19 | ||
17 | Matvey Dukso | M | 18 | ||
27 | Maxim Gaevoy | M | 19 | ||
78 | Vladislav Kovalevich | M | 20 | ||
88 | Gleb Rassadkin | F | 28 | 0,1M+ | |
7 | Albert Kopytich | F | 19 |
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
22.8 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
28 | Aleksandr Svirski | G | 22 | 0,0M+ | |
69 | Ilya Skrobotov | D | 23 | ||
17 | Kirill Rodionov | D | 22 | ||
4 | Ilya Kalachev | D | 21 | ||
23 | Fard Ibrahim | D | 21 | 0,1M+ | |
6 | Dmitri Sibilev | M | 23 | ||
88 | Aleksandr Guz | M | 17 | ||
10 | Valeryi Senko | M | 24 | 0,1M+ | |
7 | Gleb Rovdo | M | 20 | ||
29 | Prince Kwabena Adu | F | |||
21 | Vladislav Zhuravlev | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Egor Generalov | G | 30 | 0,4M+ | |
2 | Vadim Pigas | D | 19 | ||
3 | Ivan Tikhomirov | D | |||
22 | Vicu Bulmaga | M | 19 | ||
11 | Artem Zimin | M | 19 | ||
32 | Maksim Samotoi | M | |||
77 | Denis Mitrofanov | F | 21 | ||
9 | Martin Artyukh | F | 27 | ||
27 | Vladyslav Kabachevsky | F | 23 | ||
8 | Dmitry Latyhov | F | 19 |
Evenementen: FC Smorgon
Vysshaya Liga | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-16 | FC Minsk - FC Smorgon | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-09 | FC Smorgon - FC Dinamo Brest | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-02 | FC Smorgon - FC Dinamo Minsk | - | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | FC Baranovichi - FC Smorgon | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-06 | FC Smorgon - FC BATE Borisov | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-29 | Neman Grodno - FC Smorgon | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-21 | FC Smorgon - FC Slutsk | 4 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-16 | FK Arsenal Dzerzhinsk - FC Smorgon | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-31 | FC Smorgon - Slavia Mozyr | 3 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | Shakhter Soligorsk - FC Smorgon | 2 - 2 |
Media
FC Smorgon - Isloch
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match FC Smorgon - Isloch, starttijd 2023-04-07 14:30:00 internationale tijd.
FC Smorgon en Isloch neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Isloch
Vysshaya Liga | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-02 | FC Dinamo Brest - Isloch | - | |
UEFA Europa Conference League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-18 | Isloch - SP La Fiorita | - | |
2024-07-11 | SP La Fiorita - Isloch | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-06 | FC Vitebsk - Isloch | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-30 | Isloch - Dnepr Mogilev | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | Torpedo Belaz Zhodino - Isloch | 1 - 0 | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-18 | Lokomotiv Gomel - Isloch | 0 - 5 | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Isloch - FC Gomel | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Naftan Novopolotsk - Isloch | 2 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | Isloch - Neman Grodno | 0 - 2 |
Klassement
Vysshaya Liga 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dinamo Minsk | 28 | 22 | 3 | 3 | 72:21 | 69 |
2
|
Neman Grodno | 28 | 19 | 5 | 4 | 60:22 | 62 |
3
|
Torpedo Belaz Zhodino | 28 | 12 | 13 | 3 | 33:18 | 49 |
4
|
Isloch | 28 | 14 | 5 | 9 | 40:29 | 47 |
5
|
FC BATE Borisov | 28 | 14 | 5 | 9 | 49:32 | 47 |
6
|
FC Gomel | 28 | 11 | 8 | 9 | 45:48 | 41 |
7
|
Slavia Mozyr | 28 | 11 | 7 | 10 | 32:30 | 40 |
8
|
FC Slutsk | 28 | 9 | 8 | 11 | 38:40 | 35 |
9
|
FC Minsk | 28 | 8 | 9 | 11 | 21:26 | 33 |
10
|
FC Dinamo Brest | 28 | 9 | 3 | 16 | 33:50 | 30 |
11
|
FC Smorgon | 28 | 7 | 3 | 18 | 28:59 | 24 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 28 | 6 | 5 | 17 | 28:57 | 23 |
13
|
Shakhter Soligorsk | 28 | 13 | 5 | 10 | 50:40 | 9 |
14
|
FC BGU Minsk | 28 | 7 | 6 | 15 | 25:42 | 4 |
15
|
Belshina | 28 | 3 | 5 | 20 | 21:61 | 3 |