Sotra SK - Stromsgodset II (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Sotra SK
2nd Division Group 1 | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Sotra SK - Brattvaag | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | Hodd - Sotra SK | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Sotra SK - FK Orn-Horten | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | SK Brann 2 - Sotra SK | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Sotra SK - Viking FK 2 | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Sotra SK - Arendal FK | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-20 | Flekkeroy IL - Sotra SK | 0 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-11 | Sotra SK - Lysekloster | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-05 | FK Eik-Tonsberg - Sotra SK | 1 - 0 |
Sotra SK - Stromsgodset II
Noorwegen, 2nd Division Group 2, match Sotra SK - Stromsgodset II, starttijd 2023-04-17 14:30:00 internationale tijd.
Sotra SK en Stromsgodset II neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division Group 2, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Stromsgodset II
3rd Division Group 4 | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | Byaasen - Stromsgodset II | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Stromsgodset II - Trygg/Lade | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-10 | Stromsgodset II - Stabaek IF | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-03 | Tiller IL - Stromsgodset II | 6 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Stromsgodset II - Nardo FK | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-21 | Rosenborg BK 2 - Stromsgodset II | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-12 | Rana FK - Stromsgodset II | 3 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-06 | Stromsgodset II - Mosjøen | 6 - 1 |
Klassement
2. Division 2023, Group 2: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Levanger FK | 26 | 22 | 4 | 0 | 74:17 | 70 |
2
|
Tromsdalen UIL | 26 | 15 | 5 | 6 | 56:29 | 50 |
3
|
Sotra SK | 26 | 12 | 9 | 5 | 43:30 | 45 |
4
|
Strommen IF | 26 | 14 | 3 | 9 | 39:35 | 45 |
5
|
Ullensaker/Kisa | 26 | 11 | 8 | 7 | 43:34 | 41 |
6
|
Alta IF | 26 | 12 | 3 | 11 | 51:53 | 39 |
7
|
Stjordals-Blink | 26 | 10 | 8 | 8 | 54:42 | 38 |
8
|
Kvik Halden | 26 | 9 | 4 | 13 | 43:51 | 31 |
9
|
SK Brann 2 | 26 | 7 | 7 | 12 | 52:65 | 28 |
10
|
IK Junkeren | 26 | 6 | 9 | 11 | 40:54 | 27 |
11
|
FK Gjovik-Lyn | 26 | 7 | 9 | 10 | 37:50 | 26 |
12
|
Baerum | 26 | 7 | 5 | 14 | 44:61 | 26 |
13
|
Stromsgodset II | 26 | 5 | 5 | 16 | 35:57 | 20 |
14
|
Ullern | 26 | 2 | 7 | 17 | 26:59 | 13 |