Raya2 Expansión - Alebrijes de Oaxaca (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Raya2 Expansión
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 27 | |||
2023-05-06 | Atlante - Raya2 Expansión | 1 - 0 | |
2023-05-04 | Raya2 Expansión - Atlante | 1 - 1 | |
Ronde 636 | |||
2023-04-27 | Raya2 Expansión - Alebrijes de Oaxaca | 2 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2023-04-20 | Raya2 Expansión - Tepatitlán FC | 1 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2023-04-13 | Leones Negros UDEG - Raya2 Expansión | 4 - 0 |
Raya2 Expansión - Alebrijes de Oaxaca
Mexico, Liga de Ascenso, Clausura, match Raya2 Expansión - Alebrijes de Oaxaca, starttijd 2023-04-27 01:00:00 internationale tijd.
Raya2 Expansión en Alebrijes de Oaxaca neemt deel aan het kampioenschap Liga de Ascenso, Clausura, Mexico.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Alebrijes de Oaxaca
Liga de Ascenso, Clausura | |||
2024-04-21 | Club Atletico La Paz - Alebrijes de Oaxaca | 3 - 2 | |
2024-04-18 | Alebrijes de Oaxaca - Cimarrones de Sonora | 1 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-13 | Alebrijes de Oaxaca - Club Atlético Morelia | 3 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-03 | Dorados de Sinaloa - Alebrijes de Oaxaca | 1 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-27 | Alebrijes de Oaxaca - Tepatitlán FC | 1 - 0 |
Klassement
Liga de Expansion MX, Clausura 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celaya FC | 17 | 11 | 4 | 2 | 29:17 | 37 |
2
|
CD Tapatío | 17 | 9 | 4 | 4 | 30:19 | 31 |
3
|
Atlante | 17 | 8 | 6 | 3 | 22:13 | 30 |
4
|
Club Atlético Morelia | 17 | 9 | 3 | 5 | 20:14 | 30 |
5
|
Cimarrones de Sonora | 17 | 7 | 5 | 5 | 17:10 | 26 |
6
|
Tepatitlán FC | 17 | 6 | 7 | 4 | 21:12 | 25 |
7
|
Raya2 Expansión | 17 | 6 | 6 | 5 | 19:21 | 24 |
8
|
Tlaxcala FC | 17 | 6 | 5 | 6 | 15:18 | 23 |
9
|
Venados FC | 17 | 5 | 7 | 5 | 20:16 | 22 |
10
|
Pumas Tabasco | 17 | 5 | 7 | 5 | 21:22 | 22 |
11
|
Correcaminos UAT | 17 | 6 | 4 | 7 | 18:20 | 22 |
12
|
Leones Negros UDEG | 17 | 5 | 6 | 6 | 26:23 | 21 |
13
|
Club Atletico La Paz | 17 | 6 | 3 | 8 | 25:29 | 21 |
14
|
Alebrijes de Oaxaca | 17 | 5 | 5 | 7 | 24:25 | 20 |
15
|
Cancún FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 19:21 | 19 |
16
|
Alacranes de Durango | 17 | 5 | 3 | 9 | 19:29 | 18 |
17
|
Mineros de Zacatecas | 17 | 5 | 2 | 10 | 22:34 | 17 |
18
|
Dorados de Sinaloa | 17 | 2 | 3 | 12 | 11:35 | 9 |