Juventus Sainte-Anne - Red Star Pointe-à-Pitre (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Juventus Sainte-Anne
Guadeloupe Régionale 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | AS Gosier - Juventus Sainte-Anne | 5 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Juventus Sainte-Anne - Phare du Canal | 1 - 5 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-05 | Juventus Sainte-Anne - US Cambrefort | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-28 | US Baie-Mahault - Juventus Sainte-Anne | 6 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-20 | Juventus Sainte-Anne - Dynamo Le Moule | 2 - 2 |
Juventus Sainte-Anne - Red Star Pointe-à-Pitre
France Amateur, Guadeloupe Régionale 1, match Juventus Sainte-Anne - Red Star Pointe-à-Pitre, starttijd 2023-05-20 20:00:00 internationale tijd.
Juventus Sainte-Anne en Red Star Pointe-à-Pitre neemt deel aan het kampioenschap Guadeloupe Régionale 1, France Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Red Star Pointe-à-Pitre
Guadeloupe Régionale 2 | |||
Ronde 22 | |||
2024-05-04 | Red Star Pointe-à-Pitre - CA Marquisat | 3 - 4 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-27 | Stade Lamentinois - Red Star Pointe-à-Pitre | 3 - 2 | |
Ronde 20 | |||
2024-04-13 | Red Star Pointe-à-Pitre - USR | 3 - 0 | |
Coupe de Guadeloupe | |||
Ronde 5 | |||
2024-04-10 | Solidarité Scolaire - Red Star Pointe-à-Pitre | 3 - 1 | |
Guadeloupe Régionale 2 | |||
Ronde 19 | |||
2024-03-21 | Red Star Pointe-à-Pitre - Colonial Club | 2 - 0 |
Klassement
Guadeloupe Régionale 1 - Group A 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Le Moule | 16 | 12 | 2 | 2 | 40:11 | 38 |
2
|
La Gauloise | 16 | 12 | 2 | 2 | 37:8 | 38 |
3
|
Jeunesse Évolution | 16 | 8 | 3 | 5 | 20:17 | 27 |
4
|
AS Gosier | 16 | 8 | 2 | 6 | 26:27 | 26 |
5
|
Sporting Club Baie-Mahault | 16 | 7 | 2 | 7 | 19:26 | 23 |
6
|
Cerfa FC | 16 | 5 | 2 | 9 | 20:26 | 17 |
7
|
Red Star Pointe-à-Pitre | 16 | 4 | 2 | 10 | 14:27 | 14 |
8
|
J.S. Vieux Habitants | 16 | 3 | 4 | 9 | 17:26 | 13 |
9
|
CS Capesterrien | 16 | 2 | 3 | 11 | 10:35 | 9 |
Guadeloupe Régionale 1 - Group B 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Solidarité Scolaire | 16 | 10 | 5 | 1 | 39:18 | 35 |
2
|
Etoile monre-A-L eau | 16 | 9 | 4 | 3 | 29:17 | 31 |
3
|
Phare du Canal | 16 | 7 | 6 | 3 | 26:16 | 27 |
4
|
US Baie-Mahault | 16 | 8 | 3 | 5 | 24:19 | 27 |
5
|
Siroco Les Abymes | 16 | 6 | 3 | 7 | 24:26 | 21 |
6
|
Dynamo Le Moule | 16 | 5 | 2 | 9 | 25:31 | 17 |
7
|
Juventus Sainte-Anne | 16 | 4 | 4 | 8 | 26:34 | 16 |
8
|
AO Gourbeyre | 16 | 5 | 1 | 10 | 18:35 | 16 |
9
|
Stade Lamentinois | 16 | 3 | 2 | 11 | 17:32 | 11 |
Guadeloupe Régionale 1 - Playout 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo Le Moule | 10 | 7 | 1 | 2 | 29:9 | 22 |
2
|
AO Gourbeyre | 10 | 5 | 4 | 1 | 16:9 | 19 |
3
|
Sporting Club Baie-Mahault | 10 | 5 | 3 | 2 | 19:11 | 18 |
4
|
J.S. Vieux Habitants | 10 | 5 | 3 | 2 | 14:9 | 18 |
5
|
Juventus Sainte-Anne | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:11 | 16 |
6
|
Siroco Les Abymes | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:6 | 15 |
7
|
Stade Lamentinois | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:12 | 11 |
8
|
Cerfa FC | 10 | 3 | 2 | 5 | 7:12 | 11 |
9
|
Red Star Pointe-à-Pitre | 9 | 0 | 2 | 7 | 4:20 | 2 |
10
|
CS Capesterrien | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:36 | 1 |
Guadeloupe Régionale 1 - Playoff 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Le Moule | 8 | 7 | 1 | 0 | 21:5 | 22 |
2
|
Solidarité Scolaire | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:10 | 14 |
3
|
La Gauloise | 8 | 4 | 1 | 3 | 15:10 | 13 |
4
|
Jeunesse Évolution | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:9 | 11 |
5
|
Etoile monre-A-L eau | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:14 | 10 |
6
|
Phare du Canal | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:19 | 9 |
7
|
AS Gosier | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | 7 |
8
|
US Baie-Mahault | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:16 | 5 |