FC Mamer 32 - Jeunesse Junglinster (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Mamer 32
Promotion d'Honneur | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | FC Mamer 32 - Atert Bissen | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | FC Mamer 32 - FC Jeunesse Canach | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Rumelange - FC Mamer 32 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | FC Mamer 32 - US Feulen | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | US Sandweiler - FC Mamer 32 | - | |
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | FC Mamer 32 - BLO-Weiss Medernach | 1 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | FC Koeppchen Wormeldange - FC Mamer 32 | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | FC Mamer 32 - Berdenia Berbourg | 1 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-05 | Avenir Beggen - FC Mamer 32 | 3 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-28 | FC Mamer 32 - Yellow Boys Weiler-La-Tour | 3 - 0 |
FC Mamer 32 - Jeunesse Junglinster
Luxemburg, Promotion d'Honneur, match FC Mamer 32 - Jeunesse Junglinster, starttijd 2023-05-21 14:00:00 internationale tijd.
FC Mamer 32 en Jeunesse Junglinster neemt deel aan het kampioenschap Promotion d'Honneur, Luxemburg.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Jeunesse Junglinster
Promotion d'Honneur | |||
Ronde 29 | |||
2023-05-28 | Jeunesse Junglinster - Avenir Beggen | 1 - 5 | |
Ronde 30 | |||
2023-05-21 | FC Mamer 32 - Jeunesse Junglinster | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2023-05-14 | Jeunesse Junglinster - FC Schifflingen 95 | 0 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2023-05-07 | Yellow Boys Weiler-La-Tour - Jeunesse Junglinster | 5 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2023-04-30 | Jeunesse Junglinster - FC Jeunesse Canach | 5 - 3 |
Klassement
Promotion d Honneur 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schifflingen 95 | 30 | 19 | 6 | 6 | 60:37 | 62 |
2
|
FC Marisca Mersch | 29 | 17 | 7 | 6 | 64:34 | 58 |
3
|
SC Bettembourg | 30 | 15 | 6 | 9 | 68:52 | 51 |
4
|
FC Rodange 91 | 29 | 15 | 6 | 8 | 62:46 | 51 |
5
|
FC Jeunesse Canach | 29 | 15 | 3 | 11 | 59:46 | 48 |
6
|
Rumelange | 30 | 13 | 6 | 11 | 53:49 | 45 |
7
|
FC Mamer 32 | 30 | 12 | 8 | 10 | 63:46 | 44 |
8
|
Berdenia Berbourg | 30 | 12 | 7 | 11 | 48:45 | 43 |
9
|
Alisontia Steinsel | 30 | 11 | 10 | 9 | 44:44 | 43 |
10
|
BLO-Weiss Medernach | 30 | 12 | 3 | 15 | 39:48 | 39 |
11
|
Yellow Boys Weiler-La-Tour | 30 | 11 | 5 | 14 | 59:55 | 38 |
12
|
CS Grevenmacher | 30 | 10 | 7 | 13 | 52:55 | 37 |
13
|
Jeunesse Junglinster | 30 | 10 | 7 | 13 | 41:52 | 37 |
14
|
FC Rm Hamm Benfica | 30 | 8 | 9 | 13 | 42:55 | 33 |
15
|
Atert Bissen | 30 | 7 | 5 | 18 | 40:75 | 26 |
16
|
FC Jeunesse Schieren | 30 | 3 | 4 | 23 | 36:88 | 13 |