Jeunesse Junglinster - Avenir Beggen (1-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Jeunesse Junglinster
Promotion d'Honneur | |||
Ronde 29 | |||
2023-05-28 | Jeunesse Junglinster - Avenir Beggen | 1 - 5 | |
Ronde 30 | |||
2023-05-21 | FC Mamer 32 - Jeunesse Junglinster | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2023-05-14 | Jeunesse Junglinster - FC Schifflingen 95 | 0 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2023-05-07 | Yellow Boys Weiler-La-Tour - Jeunesse Junglinster | 5 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2023-04-30 | Jeunesse Junglinster - FC Jeunesse Canach | 5 - 3 |
Jeunesse Junglinster - Avenir Beggen
Luxemburg, Promotion d'Honneur, match Jeunesse Junglinster - Avenir Beggen, starttijd 2023-05-28 14:00:00 internationale tijd.
Jeunesse Junglinster en Avenir Beggen neemt deel aan het kampioenschap Promotion d'Honneur, Luxemburg.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Avenir Beggen
Promotion d'Honneur | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | Avenir Beggen - FC Koeppchen Wormeldange | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Etzella Ettelbruck - Avenir Beggen | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Avenir Beggen - Un Kaerjeng 97 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Berdenia Berbourg - Avenir Beggen | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | Avenir Beggen - Residence Walferdange | - | |
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | Avenir Beggen - Berdenia Berbourg | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | Rumelange - Avenir Beggen | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | Yellow Boys Weiler-La-Tour - Avenir Beggen | 0 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-05 | Avenir Beggen - FC Mamer 32 | 3 - 2 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-28 | FC Lorentzweiler - Avenir Beggen | 3 - 0 |
Klassement
Promotion d Honneur 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schifflingen 95 | 30 | 19 | 6 | 6 | 60:37 | 62 |
2
|
FC Marisca Mersch | 29 | 17 | 7 | 6 | 64:34 | 58 |
3
|
SC Bettembourg | 30 | 15 | 6 | 9 | 68:52 | 51 |
4
|
FC Rodange 91 | 29 | 15 | 6 | 8 | 62:46 | 51 |
5
|
FC Jeunesse Canach | 29 | 15 | 3 | 11 | 59:46 | 48 |
6
|
Rumelange | 30 | 13 | 6 | 11 | 53:49 | 45 |
7
|
FC Mamer 32 | 30 | 12 | 8 | 10 | 63:46 | 44 |
8
|
Berdenia Berbourg | 30 | 12 | 7 | 11 | 48:45 | 43 |
9
|
Alisontia Steinsel | 30 | 11 | 10 | 9 | 44:44 | 43 |
10
|
BLO-Weiss Medernach | 30 | 12 | 3 | 15 | 39:48 | 39 |
11
|
Yellow Boys Weiler-La-Tour | 30 | 11 | 5 | 14 | 59:55 | 38 |
12
|
CS Grevenmacher | 30 | 10 | 7 | 13 | 52:55 | 37 |
13
|
Jeunesse Junglinster | 30 | 10 | 7 | 13 | 41:52 | 37 |
14
|
FC Rm Hamm Benfica | 30 | 8 | 9 | 13 | 42:55 | 33 |
15
|
Atert Bissen | 30 | 7 | 5 | 18 | 40:75 | 26 |
16
|
FC Jeunesse Schieren | 30 | 3 | 4 | 23 | 36:88 | 13 |