KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KKP Bydgoszcz
Ekstraklasa, Women | |||
Ronde 22 | |||
2023-05-28 | LUKS Sportowa Czwórka Radom - KKP Bydgoszcz | 1 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2023-05-24 | KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec | 2 - 2 | |
2023-05-14 | KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec | Uitgesteld | |
Ronde 20 | |||
2023-05-07 | KKP Bydgoszcz - APLG Gdańsk | 1 - 1 | |
Ronde 19 | |||
2023-04-29 | Gornik Leczna - KKP Bydgoszcz | 9 - 0 |
KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec
Polen, Ekstraklasa, Women, match KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec, starttijd 2023-05-24 15:00:00 internationale tijd.
KKP Bydgoszcz en Czarni Sosnowiec neemt deel aan het kampioenschap Ekstraklasa, Women, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Czarni Sosnowiec
Ekstraklasa, Women | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Skra Częstochowa - Czarni Sosnowiec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Czarni Sosnowiec - CWKS Resovia Rzeszów | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | GKS Katowice - Czarni Sosnowiec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Czarni Sosnowiec - Stomil Olsztyn | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Rekord Bielsko-Biala - Czarni Sosnowiec | 0 - 6 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Czarni Sosnowiec - Pogoń Tczew | 5 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-06-09 | WKS Slask Wroclaw - Czarni Sosnowiec | 1 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-05-26 | Czarni Sosnowiec - APLG Gdańsk | 2 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-12 | AZS UJ Krakow - Czarni Sosnowiec | 1 - 2 |
Klassement
Ekstraliga, Women 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GKS Katowice | 22 | 18 | 1 | 3 | 48:17 | 55 |
2
|
Gornik Leczna | 22 | 16 | 4 | 2 | 79:30 | 52 |
3
|
UKS SMS Łódź | 22 | 17 | 1 | 4 | 62:24 | 52 |
4
|
AZS UJ Krakow | 22 | 12 | 4 | 6 | 41:31 | 40 |
5
|
Pogoń Szczecin | 22 | 12 | 1 | 9 | 42:30 | 37 |
6
|
WKS Slask Wroclaw | 22 | 10 | 2 | 10 | 46:38 | 32 |
7
|
Czarni Sosnowiec | 22 | 8 | 6 | 8 | 36:29 | 30 |
8
|
APLG Gdańsk | 22 | 6 | 6 | 10 | 25:32 | 24 |
9
|
Pogoń Tczew | 22 | 5 | 3 | 14 | 29:56 | 18 |
10
|
Medyk Konin | 22 | 4 | 3 | 15 | 25:49 | 15 |
11
|
KKP Bydgoszcz | 22 | 3 | 4 | 15 | 19:54 | 13 |
12
|
LUKS Sportowa Czwórka Radom | 22 | 3 | 1 | 18 | 19:81 | 10 |