MLKS Borowiak Czersk - Jaguar Gdańsk (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: MLKS Borowiak Czersk
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sławek Borzechowo - MLKS Borowiak Czersk | - | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 0 | |||
2023-10-11 | Kaszubia Kościerzyna - MLKS Borowiak Czersk | 2 - 1 | |
2023-09-20 | MKS Chojniczanka Chojnice U19 - MLKS Borowiak Czersk | 2 - 3 | |
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 38 | |||
2023-06-22 | Wikęd Luzino - MLKS Borowiak Czersk | 8 - 1 | |
Ronde 37 | |||
2023-06-17 | MLKS Borowiak Czersk - Jaguar Gdańsk | 2 - 1 | |
Ronde 36 | |||
2023-06-11 | Grom Nowy Staw - MLKS Borowiak Czersk | 5 - 0 |
MLKS Borowiak Czersk - Jaguar Gdańsk
Poland Amateur, IV. Liga - Pomorska, match MLKS Borowiak Czersk - Jaguar Gdańsk, starttijd 2023-06-17 15:00:00 internationale tijd.
MLKS Borowiak Czersk en Jaguar Gdańsk neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Jaguar Gdańsk
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Jaguar Gdańsk - Starogard Gdański | - | |
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Jaguar Gdańsk - MKS Start Miastko | 3 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | SKS Baltyk Gdynia - Jaguar Gdańsk | 0 - 4 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | Jaguar Gdańsk - MKS Solar Władysławowo | 5 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-01 | Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Jaguar Gdańsk - Supra Kwidzyn | 4 - 0 |
Klassement
IV. Liga - Pomorska 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wikęd Luzino | 38 | 29 | 6 | 3 | 124:30 | 93 |
2
|
Pomezania Malbork | 38 | 26 | 6 | 6 | 99:34 | 84 |
3
|
Grom Nowy Staw | 38 | 22 | 10 | 6 | 90:35 | 76 |
4
|
Gryf Wejherowo | 38 | 20 | 7 | 11 | 74:52 | 67 |
5
|
MKS Chojniczanka II Chojnice | 38 | 18 | 8 | 12 | 63:56 | 62 |
6
|
Jaguar Gdańsk | 38 | 18 | 6 | 14 | 74:55 | 60 |
7
|
MZKS Arka II Gdynia | 38 | 18 | 5 | 15 | 93:70 | 59 |
8
|
Anioły Garczegorze | 38 | 18 | 5 | 15 | 81:71 | 59 |
9
|
MKS Solar Władysławowo | 38 | 17 | 8 | 13 | 73:69 | 59 |
10
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 38 | 17 | 8 | 13 | 62:61 | 59 |
11
|
KS Sparta Sycewice | 38 | 18 | 5 | 15 | 66:66 | 59 |
12
|
AS Kolbudy | 38 | 16 | 4 | 18 | 55:60 | 52 |
13
|
Gryf Słupsk | 38 | 15 | 5 | 18 | 57:57 | 50 |
14
|
Pogoń Lębork | 38 | 15 | 5 | 18 | 49:65 | 50 |
15
|
Czarni Pruszcz Gdański | 38 | 14 | 6 | 18 | 53:71 | 48 |
16
|
KS Wierzyca Decka Pelplin | 38 | 12 | 4 | 22 | 61:69 | 40 |
17
|
MKS Bytovia Bytów | 38 | 9 | 11 | 18 | 47:60 | 38 |
18
|
GKS Kowale | 38 | 8 | 6 | 24 | 34:89 | 30 |
19
|
MLKS Borowiak Czersk | 38 | 7 | 5 | 26 | 37:99 | 26 |
20
|
Jantar Ustka | 38 | 2 | 2 | 34 | 27:150 | 8 |