FC Lida - Torpedo Belaz Zhodino (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Artem Belyi | G | |||
2 | Pavel Shorats | D | 23 | ||
4 | Aleksandr Sosnovskiy | M | |||
5 | Artem Salygo | D | 19 | ||
17 | Aleksey Rogach | M | 22 | ||
13 | Evgeni Karpovich | D | 20 | ||
18 | Aleksey Zhivushko | M | 18 | ||
6 | Dmitri Gradoboev | M | 29 | ||
10 | Maksim Klunok | M | 21 | ||
5 | Aleksandr Kuizha | D | 18 | ||
23 | Maksim Samotoi | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
25 | Evgeni Gremza | G | 26 | ||
20 | Denis Khodyko | D | |||
3 | Anton Lazarev | M | 26 | ||
14 | Daniil Cherivkhanov | M | 23 | ||
12 | Igor Kazakov | M | 22 | ||
19 | Evgeni Sanyuk | M | 21 | ||
8 | Egor Zabelin | M | 18 | ||
7 | Danila Slesarchuk | F | 19 | ||
11 | Danil Kutsepalov | F | 24 | ||
22 | Aleksandr Burnos | F | 24 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
23.8 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
25 | Timofey Yurasov | G | 18 | ||
20 | Grigori Martjanov | D | |||
97 | Maksim Miakish | D | 21 | ||
2 | Alexandr Chizh | D | 24 | 0,2M+ | |
22 | Vladimir Manaev | D | |||
20 | Grigoriy Martyanov | D | 19 | ||
4 | Roman Vegerya | D | 22 | 0,1M+ | |
9 | Oleksandr Batyshchev | M | 31 | 0,3M+ | |
7 | Egor Mychelkin | M | 19 | ||
70 | Vadim Pobudey | M | 28 | 0,3M+ | |
15 | Roman Zheleznyy | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Evgeni Abramovich | G | 27 | 0,0M+ | |
88 | Kirill Gluschenkov | D | 23 | ||
5 | Igor Burko | D | 35 | 0,3M+ | |
6 | Kirill Premudrov | M | 31 | 0,2M+ | |
21 | Evgeni Shevchenko | F | 27 | 0,3M+ | |
33 | Valeri Gorbachik | F | 26 | 0,4M+ | |
77 | Evans Mensah | F | 25 | 0,2M+ | |
23 | Arseniy Galushko |
Evenementen: FC Lida
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | FC Lida - FC Vitebsk | - | |
Pervaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-05 | FC Lida - Bff Academy Minsk U17 U17 | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Slonim - FC Lida | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | FC Lida - FC Orsha | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | FC Lida - FC BGU Minsk | 1 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | Dinamo Minsk - FC Lida | 0 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | FC Lida - Lokomotiv Gomel | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-24 | BATE Borisov Reserve - FC Lida | 1 - 1 |
FC Lida - Torpedo Belaz Zhodino
Wit-Rusland, Cup, match FC Lida - Torpedo Belaz Zhodino, starttijd 2023-06-28 15:30:00 internationale tijd.
FC Lida en Torpedo Belaz Zhodino neemt deel aan het kampioenschap Cup, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Torpedo Belaz Zhodino
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-05 | Torpedo Belaz Zhodino - Slavia Mozyr | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-29 | Shakhter Soligorsk - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | Torpedo Belaz Zhodino - Isloch | 1 - 0 | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-18 | FC Molodechno - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 2 | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | FC Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | Torpedo Belaz Zhodino - Dnepr Mogilev | 4 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | FC Dinamo Brest - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 |