FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Legion Oboyan (12-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Gribnaya Raduga Kursk
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 17 | |||
2024-09-21 | FC Gorky Kursk - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-09-07 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-31 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Zarya Cheremisinovo | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-25 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-17 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Gorky Kursk | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-20 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-13 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Gribnaya Raduga Kursk | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-30 | FC Gorky Kursk - FC Gribnaya Raduga Kursk | 5 - 1 |
FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Legion Oboyan
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, match FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Legion Oboyan, starttijd 2023-07-09 13:00:00 internationale tijd.
FC Gribnaya Raduga Kursk en FC Legion Oboyan neemt deel aan het kampioenschap Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Legion Oboyan
Kursk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-04-21 | FC Olimp-Dichnya - FC Legion Oboyan | 2 - 2 | |
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 14 | |||
2023-08-20 | FC Legion Oboyan - FC Zarya Cheremisinovo | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2023-08-12 | FC Olimp-Dichnya - FC Legion Oboyan | 4 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2023-07-30 | FC Legion Oboyan - Magnit Zheleznogorsk | 3 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2023-07-23 | FC Legion Oboyan - MBU SSh №4 | 3 - 2 |
Klassement
Kursk Oblast Liga - Group A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:10 | 33 |
2
|
FC Krasnaya Polyana | 12 | 10 | 0 | 2 | 73:15 | 30 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 12 | 9 | 0 | 3 | 39:12 | 27 |
4
|
FC Avtomobilist Rylsk | 12 | 4 | 2 | 6 | 23:50 | 14 |
5
|
FC Druzhina Sudzha | 12 | 4 | 1 | 7 | 28:55 | 13 |
6
|
FC Rosich Konyshevka | 12 | 2 | 1 | 9 | 16:49 | 7 |
7
|
DYUSSH Lgov | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:84 | -1 |
Kursk Oblast Liga - Group B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:12 | 33 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 12 | 9 | 1 | 2 | 41:17 | 28 |
3
|
FC Zarya Cheremisinovo | 12 | 7 | 1 | 4 | 37:21 | 21 |
4
|
FC Legion Oboyan | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:38 | 16 |
5
|
FC Olimp-Dichnya | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:39 | 10 |
6
|
MBU SSh №4 | 12 | 2 | 1 | 9 | 24:52 | 7 |
7
|
FC Geomash-Start Shchigry | 12 | 0 | 2 | 10 | 6:59 | 2 |
Kursk Oblast Liga - Final Round 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 21 |
2
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:6 | 19 |
3
|
Magnit Zheleznogorsk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 16 |
4
|
FC Krasnaya Polyana | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:17 | 13 |
5
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:14 | 10 |
6
|
FC Zarya Cheremisinovo | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:17 | 9 |