MGU-Talina Saransk - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: MGU-Talina Saransk
All-Russian Regions Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-07-22 | FC Priozersk - MGU-Talina Saransk | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-20 | MGU-Talina Saransk - Slavyane Gigant | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-18 | MGU-Talina Saransk - Vezu St. Petersburg | - | |
MFS Privolzhye Cup | |||
Ronde 0 | |||
2023-08-16 | MGU-Talina Saransk - SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | 3 - 4 | |
2023-08-02 | SSHOR-Volga-M Ulyanovsk - MGU-Talina Saransk | 0 - 1 | |
All-Russian Regions Cup | |||
Ronde 29 | |||
2023-07-29 | MGU-Talina Saransk - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2023-07-27 | MGU-Talina Saransk - Zhasmin Mikhaylovsk | 3 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2023-07-25 | FC Dmitrov-DZRTI - MGU-Talina Saransk | 0 - 3 |
MGU-Talina Saransk - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
Russia Amateur, All-Russian Regions Cup, match MGU-Talina Saransk - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy, starttijd 2023-07-29 11:30:21 internationale tijd.
MGU-Talina Saransk en FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy neemt deel aan het kampioenschap All-Russian Regions Cup, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
PFL, South | |||
Ronde 23 | |||
2024-08-31 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Astrakhan | - | |
Ronde 22 | |||
2024-08-24 | FK Rostov 2 - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | - | |
Ronde 21 | |||
2024-08-17 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Dinamo-2 Makhachkala | - | |
Ronde 20 | |||
2024-08-10 | Forte Taganrog - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-27 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - Rubin Yalta | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-06 | FK Angusht Nazran - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 0 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - FC Druzhba Maykop | 4 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-24 | FC Nart Cherkessk - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 2 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-18 | FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy - FC Legion Makhachkala | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-12 | FC Spartak Nalchik - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 3 - 0 |
Klassement
All-Russian Regions Cup - Group A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:4 | 9 |
2
|
Zhasmin Mikhaylovsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:12 | 3 |
3
|
GUOR Karelia Kondopoga | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
4
|
FC Sokol Lipetsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
All-Russian Regions Cup - Group B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MGU-Talina Saransk | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 |
2
|
Kirovets-GUTID | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
3
|
FC Dmitrov-DZRTI | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
4
|
FC Fenix Ivanovo | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:8 | 1 |
All-Russian Regions Cup - 5th place 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GUOR Karelia Kondopoga | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | 3 |
2
|
FC Dmitrov-DZRTI | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:8 | 0 |
All-Russian Regions Cup - 7th place 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
2
|
FC Fenix Ivanovo | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |