Metallurg Asha - SSHOR Zvezda Permy (6-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Metallurg Asha
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-16 | FC Shakhtar Korkino - Metallurg Asha | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Metallurg Asha - FC Ilpar Ilyinsky | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Asha | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-13 | Zhasmin Mikhaylovsk - Metallurg Asha | 0 - 2 | |
2024-06-15 | Metallurg Asha - Zhasmin Mikhaylovsk | 3 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-13 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-06 | FC Ufa-M - Metallurg Asha | 0 - 1 | |
All-Russian III Division Championship | |||
Ronde 50 | |||
2023-11-12 | Dorozhnik Kamenka - Metallurg Asha | 1 - 0 |
Metallurg Asha - SSHOR Zvezda Permy
Russia Amateur, Championship MOO Ural-Western Siberia, match Metallurg Asha - SSHOR Zvezda Permy, starttijd 2023-08-18 21:00:38 internationale tijd.
Metallurg Asha en SSHOR Zvezda Permy neemt deel aan het kampioenschap Championship MOO Ural-Western Siberia, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SSHOR Zvezda Permy
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-04-13 | SSHOR Zvezda Permy - Zhasmin Mikhaylovsk | 0 - 4 | |
2024-04-06 | Zhasmin Mikhaylovsk - SSHOR Zvezda Permy | 1 - 4 | |
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 22 | |||
2023-09-29 | Irtysh Omsk II - SSHOR Zvezda Permy | 4 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2023-09-22 | SSHOR Zvezda Permy - Tobol Kurgan | 2 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2023-09-15 | Berkut-Ufa-M - SSHOR Zvezda Permy | 4 - 2 |
Klassement
Championship MOO Ural-Western Siberia 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Asha | 22 | 14 | 7 | 1 | 52:16 | 49 |
2
|
Chelyabinsk Youth | 22 | 14 | 5 | 3 | 46:19 | 47 |
3
|
FC Ilpar Ilyinsky | 22 | 14 | 1 | 7 | 53:24 | 43 |
4
|
Tyumen-2 | 22 | 13 | 3 | 6 | 47:24 | 42 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 22 | 12 | 4 | 6 | 47:29 | 40 |
6
|
Tobol Kurgan | 22 | 10 | 4 | 8 | 30:28 | 34 |
7
|
Berkut-Ufa-M | 22 | 9 | 3 | 10 | 44:40 | 30 |
8
|
FC Shakhtar Korkino | 22 | 8 | 6 | 8 | 31:35 | 30 |
9
|
SSHOR Zvezda Permy | 22 | 6 | 3 | 13 | 29:47 | 21 |
10
|
Irtysh Omsk II | 22 | 5 | 4 | 13 | 28:52 | 19 |
11
|
Amkar-2 Perm | 22 | 5 | 2 | 15 | 22:48 | 17 |
12
|
Torpedo-2 Miass | 22 | 1 | 0 | 21 | 12:79 | 3 |