FC Ufa-M - Metallurg Asha (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Ufa-M
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-16 | FC Ufa-M - Chelyabinsk Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-09 | Tyumen-2 - FC Ufa-M | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-02 | FC Ufa-M - Tobol Tobolsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | Irtysh Omsk II - FC Ufa-M | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | FC Ufa-M - Amkar-2 Perm | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-05-08 | Berkut-Ufa-M - FC Ufa-M | 5 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-06 | FC Ufa-M - Metallurg Asha | 0 - 1 |
FC Ufa-M - Metallurg Asha
Russia Amateur, MOO Ural-Western Siberia Cup, match FC Ufa-M - Metallurg Asha, starttijd 2024-04-06 07:30:30 internationale tijd.
FC Ufa-M en Metallurg Asha neemt deel aan het kampioenschap MOO Ural-Western Siberia Cup, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Metallurg Asha
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-16 | FC Shakhtar Korkino - Metallurg Asha | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Metallurg Asha - FC Ilpar Ilyinsky | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Asha | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-13 | Zhasmin Mikhaylovsk - Metallurg Asha | 0 - 2 | |
2024-06-15 | Metallurg Asha - Zhasmin Mikhaylovsk | 3 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-13 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-06 | FC Ufa-M - Metallurg Asha | 0 - 1 | |
All-Russian III Division Championship | |||
Ronde 50 | |||
2023-11-12 | Dorozhnik Kamenka - Metallurg Asha | 1 - 0 |
Klassement
MOO Ural-Western Siberia Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Asha | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2
|
Berkut-Ufa-M | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | 3 |
3
|
FC Ufa-M | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
MOO Ural-Western Siberia Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tobol Tobolsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
2
|
Irtysh Omsk II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
3
|
Tyumen-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
MOO Ural-Western Siberia Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Metallurg Asha | ||||||
|
Berkut-Ufa-M | ||||||
|
FC Ufa-M |
MOO Ural-Western Siberia Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Irtysh Omsk II | ||||||
|
Tobol Tobolsk | ||||||
|
Tyumen-2 |
MOO Ural-Western Siberia Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Metallurg Asha | ||||||
|
Berkut-Ufa-M | ||||||
|
FC Ufa-M |
MOO Ural-Western Siberia Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Irtysh Omsk II | ||||||
|
Tobol Tobolsk | ||||||
|
Tyumen-2 |