Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Metallurg Asha
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-16 | FC Shakhtar Korkino - Metallurg Asha | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Metallurg Asha - FC Ilpar Ilyinsky | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Asha | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-13 | Zhasmin Mikhaylovsk - Metallurg Asha | 0 - 2 | |
2024-06-15 | Metallurg Asha - Zhasmin Mikhaylovsk | 3 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-13 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-06 | FC Ufa-M - Metallurg Asha | 0 - 1 | |
All-Russian III Division Championship | |||
Ronde 50 | |||
2023-11-12 | Dorozhnik Kamenka - Metallurg Asha | 1 - 0 |
Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth
Russia Amateur, Championship MOO Ural-Western Siberia, match Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth, starttijd 2023-09-02 14:00:23 internationale tijd.
Metallurg Asha en Chelyabinsk Youth neemt deel aan het kampioenschap Championship MOO Ural-Western Siberia, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Chelyabinsk Youth
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-16 | FC Ufa-M - Chelyabinsk Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Chelyabinsk Youth - FC Shakhtar Korkino | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | FC Ilpar Ilyinsky - Chelyabinsk Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | Chelyabinsk Youth - Metallurg Magnitogorsk | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-13 | FC Ilpar Ilyinsky - Chelyabinsk Youth | 1 - 1 | |
2024-06-15 | Chelyabinsk Youth - FC Ilpar Ilyinsky | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-13 | Tobol Kurgan - Chelyabinsk Youth | 0 - 1 | |
2024-04-06 | Chelyabinsk Youth - Tobol Kurgan | 1 - 1 | |
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 22 | |||
2023-09-29 | Berkut-Ufa-M - Chelyabinsk Youth | 0 - 0 |
Klassement
Championship MOO Ural-Western Siberia 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Asha | 22 | 14 | 7 | 1 | 52:16 | 49 |
2
|
Chelyabinsk Youth | 22 | 14 | 5 | 3 | 46:19 | 47 |
3
|
FC Ilpar Ilyinsky | 22 | 14 | 1 | 7 | 53:24 | 43 |
4
|
Tyumen-2 | 22 | 13 | 3 | 6 | 47:24 | 42 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 22 | 12 | 4 | 6 | 47:29 | 40 |
6
|
Tobol Kurgan | 22 | 10 | 4 | 8 | 30:28 | 34 |
7
|
Berkut-Ufa-M | 22 | 9 | 3 | 10 | 44:40 | 30 |
8
|
FC Shakhtar Korkino | 22 | 8 | 6 | 8 | 31:35 | 30 |
9
|
SSHOR Zvezda Permy | 22 | 6 | 3 | 13 | 29:47 | 21 |
10
|
Irtysh Omsk II | 22 | 5 | 4 | 13 | 28:52 | 19 |
11
|
Amkar-2 Perm | 22 | 5 | 2 | 15 | 22:48 | 17 |
12
|
Torpedo-2 Miass | 22 | 1 | 0 | 21 | 12:79 | 3 |