FC Krasnaya Polyana - Magnit Zheleznogorsk (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Krasnaya Polyana
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 6 | |||
2023-10-15 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Krasnaya Polyana | 3 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2023-09-30 | FC Krasnaya Polyana - FC Gribnaya Raduga Kursk | 1 - 6 | |
Ronde 4 | |||
2023-09-24 | Magnit Zheleznogorsk - FC Krasnaya Polyana | 4 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2023-09-16 | FC Krasnaya Polyana - FC Zarya Cheremisinovo | 5 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2023-09-10 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Krasnaya Polyana | 1 - 1 |
FC Krasnaya Polyana - Magnit Zheleznogorsk
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, match FC Krasnaya Polyana - Magnit Zheleznogorsk, starttijd 2023-09-03 13:00:06 internationale tijd.
FC Krasnaya Polyana en Magnit Zheleznogorsk neemt deel aan het kampioenschap Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Magnit Zheleznogorsk
Kursk Oblast Liga | |||
Ronde 16 | |||
2024-09-14 | FC Zarya Cheremisinovo - Magnit Zheleznogorsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-31 | FC Gorky Kursk - Magnit Zheleznogorsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-25 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-18 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - Magnit Zheleznogorsk | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-11 | Magnit Zheleznogorsk - FC Zarya Cheremisinovo | Uitgesteld | |
Ronde 9 | |||
2024-07-14 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gorky Kursk | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-30 | Magnit Zheleznogorsk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 5 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-23 | FC Zarya Cheremisinovo - Magnit Zheleznogorsk | 0 - 5 |
Klassement
Kursk Oblast Liga - Group A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:10 | 33 |
2
|
FC Krasnaya Polyana | 12 | 10 | 0 | 2 | 73:15 | 30 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 12 | 9 | 0 | 3 | 39:12 | 27 |
4
|
FC Avtomobilist Rylsk | 12 | 4 | 2 | 6 | 23:50 | 14 |
5
|
FC Druzhina Sudzha | 12 | 4 | 1 | 7 | 28:55 | 13 |
6
|
FC Rosich Konyshevka | 12 | 2 | 1 | 9 | 16:49 | 7 |
7
|
DYUSSH Lgov | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:84 | -1 |
Kursk Oblast Liga - Group B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 12 | 11 | 0 | 1 | 90:12 | 33 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 12 | 9 | 1 | 2 | 41:17 | 28 |
3
|
FC Zarya Cheremisinovo | 12 | 7 | 1 | 4 | 37:21 | 21 |
4
|
FC Legion Oboyan | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:38 | 16 |
5
|
FC Olimp-Dichnya | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:39 | 10 |
6
|
MBU SSh №4 | 12 | 2 | 1 | 9 | 24:52 | 7 |
7
|
FC Geomash-Start Shchigry | 12 | 0 | 2 | 10 | 6:59 | 2 |
Kursk Oblast Liga - Final Round 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 21 |
2
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:6 | 19 |
3
|
Magnit Zheleznogorsk | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:12 | 16 |
4
|
FC Krasnaya Polyana | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:17 | 13 |
5
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:14 | 10 |
6
|
FC Zarya Cheremisinovo | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:17 | 9 |