Metallurg Asha - Amkar-2 Perm (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Metallurg Asha
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-16 | FC Shakhtar Korkino - Metallurg Asha | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Metallurg Asha - FC Ilpar Ilyinsky | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Asha | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-13 | Zhasmin Mikhaylovsk - Metallurg Asha | 0 - 2 | |
2024-06-15 | Metallurg Asha - Zhasmin Mikhaylovsk | 3 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-13 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-06 | FC Ufa-M - Metallurg Asha | 0 - 1 | |
All-Russian III Division Championship | |||
Ronde 50 | |||
2023-11-12 | Dorozhnik Kamenka - Metallurg Asha | 1 - 0 |
Metallurg Asha - Amkar-2 Perm
Russia Amateur, Championship MOO Ural-Western Siberia, match Metallurg Asha - Amkar-2 Perm, starttijd 2023-09-08 21:00:47 internationale tijd.
Metallurg Asha en Amkar-2 Perm neemt deel aan het kampioenschap Championship MOO Ural-Western Siberia, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Amkar-2 Perm
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-16 | Amkar-2 Perm - Tobol Tobolsk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Irtysh Omsk II - Amkar-2 Perm | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-02 | Berkut-Ufa-M - Amkar-2 Perm | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-26 | Tobol Kurgan - Amkar-2 Perm | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | FC Ufa-M - Amkar-2 Perm | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-04-13 | FC Ilpar Ilyinsky - Amkar-2 Perm | 1 - 1 | |
2024-04-06 | Amkar-2 Perm - FC Ilpar Ilyinsky | 1 - 2 | |
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 22 | |||
2023-09-29 | Amkar-2 Perm - FC Shakhtar Korkino | 3 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2023-09-22 | Tyumen-2 - Amkar-2 Perm | 3 - 0 | |
Ronde 20 | |||
2023-09-15 | Amkar-2 Perm - Irtysh Omsk II | 0 - 0 |
Klassement
Championship MOO Ural-Western Siberia 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Asha | 22 | 14 | 7 | 1 | 52:16 | 49 |
2
|
Chelyabinsk Youth | 22 | 14 | 5 | 3 | 46:19 | 47 |
3
|
FC Ilpar Ilyinsky | 22 | 14 | 1 | 7 | 53:24 | 43 |
4
|
Tyumen-2 | 22 | 13 | 3 | 6 | 47:24 | 42 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 22 | 12 | 4 | 6 | 47:29 | 40 |
6
|
Tobol Kurgan | 22 | 10 | 4 | 8 | 30:28 | 34 |
7
|
Berkut-Ufa-M | 22 | 9 | 3 | 10 | 44:40 | 30 |
8
|
FC Shakhtar Korkino | 22 | 8 | 6 | 8 | 31:35 | 30 |
9
|
SSHOR Zvezda Permy | 22 | 6 | 3 | 13 | 29:47 | 21 |
10
|
Irtysh Omsk II | 22 | 5 | 4 | 13 | 28:52 | 19 |
11
|
Amkar-2 Perm | 22 | 5 | 2 | 15 | 22:48 | 17 |
12
|
Torpedo-2 Miass | 22 | 1 | 0 | 21 | 12:79 | 3 |