FC Roslavl - FC Kameya-SGUS Smolensk (0-8), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Roslavl
Smolensk Oblast Liga | |||
Ronde 4 | |||
2024-07-28 | FC Komandarm Vyazma - FC Roslavl | - | |
Smolensk Oblast Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-23 | FC Algoritm Smolensk - FC Roslavl | - | |
Smolensk Oblast Liga | |||
Ronde 9 | |||
2024-07-14 | SK Pechersk - FC Roslavl | 4 - 1 | |
Smolensk Oblast Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-10 | FC Roslavl - FC Algoritm Smolensk | 0 - 5 | |
Smolensk Oblast Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-07-07 | FC Roslavl - FC Gagarin | 3 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-22 | FC Dnepr Holm-Zhirkovskiy - FC Roslavl | 3 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | FC Roslavl - FC Yartsevo | Uitgesteld |
FC Roslavl - FC Kameya-SGUS Smolensk
Russia Amateur, Smolensk Oblast Liga, match FC Roslavl - FC Kameya-SGUS Smolensk, starttijd 2023-10-01 10:30:00 internationale tijd.
FC Roslavl en FC Kameya-SGUS Smolensk neemt deel aan het kampioenschap Smolensk Oblast Liga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Kameya-SGUS Smolensk
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-03 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-27 | Kaluga-M - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-18 | Dinamo-M Bryansk - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-14 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC Metallurg-Oskol - FC Kameya-SGUS Smolensk | 2 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Dnepr Smolensk - FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-21 | FC Kameya-SGUS Smolensk - Avangard-M Kursk | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | FC Kameya-SGUS Smolensk - FC Atom Novovoronezh | 3 - 2 |
Klassement
Smolensk Oblast Liga 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dnepr Holm-Zhirkovskiy | 18 | 16 | 0 | 2 | 84:25 | 48 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 18 | 13 | 0 | 5 | 83:36 | 39 |
3
|
SK Pechersk | 18 | 11 | 1 | 6 | 55:30 | 34 |
4
|
FSK Safonovo | 18 | 7 | 1 | 10 | 39:56 | 22 |
5
|
FC Roslavl | 18 | 5 | 3 | 10 | 31:51 | 18 |
6
|
FC Kameya-SKA Smolensk | 18 | 5 | 3 | 10 | 32:66 | 18 |
7
|
FC Avangard Safonovo | 18 | 1 | 2 | 15 | 22:82 | 5 |