Cherno More Varna - Beroe Stara Zagora (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
47.7
Algemene spelersbeoordeling
79.7 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
25 | Ivan Dyulgerov | G | 24 | 0,1M+ | |
6 | Viktor Popov | D | 23 | 0,2M+ | 52.5 |
28 | Vlatko Drobarov | D | 31 | 0,3M+ | |
3 | Zhivko Atanasov | D | 32 | 0,2M+ | |
19 | Aleksandar Vasilev | D | 28 | 0,3M+ | |
5 | Pablo Álvarez | M | 26 | 0,1M+ | 49.1 |
71 | Vasil Panayotov | M | 33 | 0,4M+ | |
11 | Alex Fernandes | F | 21 | ||
8 | Mazire Soula | F | 25 | ||
23 | Edgar Pacheco | F | |||
9 | Atanas Iliev | F | 29 | 0,3M+ | 47.7 |
Plaatsvervanger | |||||
84 | Hristiyan Slavkov | G | 19 | ||
2 | Tsvetomir Panov | D | 34 | 0,3M+ | |
4 | Rosen Stefanov | D | 20 | ||
35 | Arlind Dakaj | M | 19 | ||
27 | Daniel Dimov | M | 34 | 0,1M+ | |
36 | Martin Milushev | M | 20 | ||
Ismail Isa | F | 34 | 0,4M+ | ||
33 | Michael Santos Silva Chael | F | 26 | ||
39 | Nikolay Zlatev | F | 18 |
Startopstellingen bevestigd
3-4-1-2
Opstelling formaties
54.7
Algemene spelersbeoordeling
76.4 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
23 | Rodrìgo Garcìa Accinelli | G | |||
14 | Viktorio Valkov | D | |||
3 | Franco Ramos Mingo | D | 26 | ||
5 | Luciano Squadrone | D | 23 | ||
2 | Cascardo Gustavo | D | 26 | 0,3M+ | |
17 | Edwin Laszo | M | 23 | 54.7 | |
24 | Stefan Emilov Gavrilov | M | 22 | ||
6 | Jordi Govea | D | 24 | ||
4 | Francesco Celeste | F | 29 | 0,1M+ | |
11 | Francisco Politino | ||||
99 | Mike Cevallos | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Juan Pablo Lungarzo | G | |||
15 | Espinoza | D | |||
8 | Bozidar Pencev | M | |||
7 | Alexander Petrov | F | |||
98 | Bruno Schmutz | F | 18 | ||
18 | Iliyan Stoyanov | F | |||
20 | Damyan Yordanov | F | |||
19 | Vasil Vasilev |
Evenementen: Cherno More Varna
UEFA Europa Conference League | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-01 | Cherno More Varna - Hapoel Beer Sheva FC | - | |
Parva Liga | |||
2024-07-27 | Cherno More Varna - FK Septemvri Sofia | - | |
UEFA Europa Conference League | |||
2024-07-25 | Hapoel Beer Sheva FC - Cherno More Varna | - | |
Parva Liga | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Cherno More Varna - CSKA 1948 | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-03 | Levski Sofia - Cherno More Varna | - | |
2024-06-21 | FC Farul Constanta - Cherno More Varna | 0 - 1 | |
Parva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-26 | Cherno More Varna - FK Krumovgrad | 3 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-23 | CSKA Sofia - Cherno More Varna | 0 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-19 | Cherno More Varna - Ludogorets 1945 Razgrad | 4 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-12 | Levski Sofia - Cherno More Varna | 0 - 0 |
Match statistieken
7 | Hoekschoppen | 4 |
3 | Gele kaart | 4 |
0 | Rode kaarten | 0 |
26 | Throw-ins | 21 |
61% | Balbezit | 39% |
6 | Goal kicks | 10 |
9 | Free kicks | 16 |
13 | Overtredingen | 6 |
15 | Schoten | 8 |
7 | Geblokkeerde schoten | 4 |
5 | Schoten op doel | 2 |
2 | Reddingen keeper | 7 |
3 | Schoten naast doel | 2 |
3 | Buitenspel | 3 |
Cherno More Varna - Beroe Stara Zagora
Bulgarije, Parva Liga, match Cherno More Varna - Beroe Stara Zagora, starttijd 2023-09-15 17:00:00 internationale tijd.
Cherno More Varna en Beroe Stara Zagora neemt deel aan het kampioenschap Parva Liga, Bulgarije.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Ticha Stadium in de stad Varna, Bulgarije. Stadioncapaciteit Ticha Stadium is 8 500 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Stanimir Trenchev. Goed voor gele en rode kaarten: Stanimir Trenchev gespeeld 54 wedstrijden, opgemerkt 257 van gele kaarten en 4 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Beroe Stara Zagora
Parva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FK Krumovgrad - Beroe Stara Zagora | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Beroe Stara Zagora - Lokomotiv 1926 Plovdiv | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Botev Vratsa - Beroe Stara Zagora | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Sofia | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FK Septemvri Sofia - Beroe Stara Zagora | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-01 | CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora | 3 - 0 | |
2024-06-26 | Beroe Stara Zagora - SFC Etar Veliko Tarnovo | 0 - 0 | |
2024-06-22 | Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora | 1 - 0 | |
Parva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | Botev Vratsa - Beroe Stara Zagora | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-21 | Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Sofia | 0 - 3 |
Klassement
Parva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ludogorets 1945 Razgrad | 30 | 24 | 3 | 3 | 78:15 | 75 |
2
|
CSKA Sofia | 30 | 19 | 6 | 5 | 50:19 | 63 |
3
|
Cherno More Varna | 30 | 18 | 8 | 4 | 47:25 | 62 |
4
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | 30 | 16 | 7 | 7 | 50:34 | 55 |
5
|
Levski Sofia | 30 | 16 | 6 | 8 | 45:26 | 54 |
6
|
FK Krumovgrad | 30 | 12 | 8 | 10 | 35:35 | 44 |
7
|
Botev Plovdiv | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:33 | 44 |
8
|
CSKA 1948 | 30 | 11 | 10 | 9 | 30:26 | 43 |
9
|
FK Arda Kurdzhali | 30 | 11 | 6 | 13 | 32:32 | 39 |
10
|
PFC Slavia Sofia | 30 | 9 | 6 | 15 | 28:45 | 33 |
11
|
Beroe Stara Zagora | 30 | 9 | 6 | 15 | 24:42 | 33 |
12
|
PFC Pirin Blagoevgrad | 30 | 7 | 9 | 14 | 23:41 | 30 |
13
|
FK Hebar Pazardzhik | 30 | 8 | 6 | 16 | 32:44 | 30 |
14
|
Lokomotiv Sofia | 30 | 8 | 4 | 18 | 22:56 | 28 |
15
|
Botev Vratsa | 30 | 6 | 4 | 20 | 22:53 | 22 |
16
|
SFC Etar Veliko Tarnovo | 30 | 3 | 5 | 22 | 17:56 | 14 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ludogorets 1945 Razgrad | 35 | 26 | 4 | 5 | 87:24 | 82 |
2
|
Cherno More Varna | 35 | 22 | 9 | 4 | 56:26 | 75 |
3
|
CSKA Sofia | 35 | 20 | 7 | 8 | 56:27 | 67 |
4
|
Levski Sofia | 35 | 19 | 7 | 9 | 50:30 | 64 |
5
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | 35 | 17 | 7 | 11 | 53:44 | 58 |
6
|
FK Krumovgrad | 35 | 13 | 10 | 12 | 45:45 | 49 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beroe Stara Zagora | 35 | 12 | 6 | 17 | 30:46 | 42 |
2
|
Lokomotiv Sofia | 35 | 11 | 6 | 18 | 30:58 | 39 |
3
|
FK Hebar Pazardzhik | 35 | 9 | 7 | 19 | 35:49 | 34 |
4
|
Botev Vratsa | 35 | 9 | 6 | 20 | 28:56 | 33 |
5
|
PFC Pirin Blagoevgrad | 35 | 7 | 11 | 17 | 26:48 | 32 |
6
|
SFC Etar Veliko Tarnovo | 35 | 3 | 8 | 24 | 22:66 | 17 |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA 1948 | 36 | 13 | 13 | 10 | 35:30 | 52 |
2
|
FK Arda Kurdzhali | 36 | 14 | 9 | 13 | 39:35 | 51 |
3
|
Botev Plovdiv | 36 | 12 | 9 | 15 | 50:42 | 45 |
4
|
PFC Slavia Sofia | 36 | 12 | 7 | 17 | 35:51 | 43 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cherno More Varna | ||||||
|
Ludogorets 1945 Razgrad | ||||||
|
Levski Sofia | ||||||
|
FK Krumovgrad | ||||||
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | ||||||
|
CSKA Sofia |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Beroe Stara Zagora | ||||||
|
FK Hebar Pazardzhik | ||||||
|
Botev Vratsa | ||||||
|
PFC Pirin Blagoevgrad | ||||||
|
Lokomotiv Sofia | ||||||
|
SFC Etar Veliko Tarnovo |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botev Plovdiv | ||||||
|
FK Arda Kurdzhali | ||||||
|
CSKA 1948 | ||||||
|
PFC Slavia Sofia |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ludogorets 1945 Razgrad | ||||||
|
CSKA Sofia | ||||||
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | ||||||
|
Levski Sofia | ||||||
|
Cherno More Varna | ||||||
|
FK Krumovgrad |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PFC Pirin Blagoevgrad | ||||||
|
Lokomotiv Sofia | ||||||
|
FK Hebar Pazardzhik | ||||||
|
Beroe Stara Zagora | ||||||
|
Botev Vratsa | ||||||
|
SFC Etar Veliko Tarnovo |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botev Plovdiv | ||||||
|
CSKA 1948 | ||||||
|
FK Arda Kurdzhali | ||||||
|
PFC Slavia Sofia |
Scheidsrechter
Stanimir Trenchev
54
Totaal Games
4.76
Gemiddeld per wedstrijd
0.15
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Bulgarije
land
Varna
stad
Ticha Stadium
Stadion
8 500
Capaciteit