FC Zenit Zhukovka - FC Sputnik Karachev (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Zenit Zhukovka
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-19 | FC Zenit Zhukovka - DFTS A. Stepina Bryansk | 1 - 3 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-29 | FC Glinishchevo-2 - FC Zenit Zhukovka | 0 - 1 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 30 | |||
2023-10-28 | FC Zenit Zhukovka - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 0 - 11 | |
Ronde 29 | |||
2023-10-21 | FC Zenit Zhukovka - FC Avangard Kletnya | 1 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2023-10-15 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Zenit Zhukovka | 8 - 3 |
FC Zenit Zhukovka - FC Sputnik Karachev
Russia Amateur, Bryansk Oblast Liga - Division 1, match FC Zenit Zhukovka - FC Sputnik Karachev, starttijd 2023-09-27 13:00:16 internationale tijd.
FC Zenit Zhukovka en FC Sputnik Karachev neemt deel aan het kampioenschap Bryansk Oblast Liga - Division 1, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Sputnik Karachev
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 21 | |||
2024-08-18 | FC Sputnik Karachev - FC Torpedo Roslavl | - | |
Ronde 20 | |||
2024-08-15 | FC Sputnik Karachev - FC Zarya Starodub | - | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-08-08 | FC Sputnik Karachev - FC Prestizh Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 19 | |||
2024-08-05 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Sputnik Karachev | 2 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-07-31 | FC Sputnik Karachev - FC Glinishchevo | 1 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-07-28 | FC Bezhitsa Bryansk - FC Sputnik Karachev | 9 - 2 | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-24 | Dinamo-M Bryansk - FC Sputnik Karachev | 0 - 5 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk | Uitgesteld |
Klassement
Bryansk Oblast Liga - Division 1 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 30 | 27 | 1 | 2 | 130:24 | 82 |
2
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 30 | 23 | 4 | 3 | 152:32 | 73 |
3
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 30 | 23 | 3 | 4 | 134:34 | 72 |
4
|
FC Bezhitsa Bryansk | 29 | 19 | 6 | 4 | 86:31 | 63 |
5
|
FC Mebelshchik Belye Berega | 30 | 20 | 2 | 8 | 130:55 | 62 |
6
|
FC Sokol Seltso | 30 | 16 | 6 | 8 | 92:48 | 54 |
7
|
FC Okhotno Bryansk | 30 | 12 | 4 | 14 | 56:107 | 40 |
8
|
FC Zarya Starodub | 30 | 11 | 6 | 13 | 69:69 | 39 |
9
|
FC Klintsy | 30 | 11 | 4 | 15 | 59:75 | 37 |
10
|
FC Lokomotiv Unecha | 30 | 10 | 3 | 17 | 47:67 | 33 |
11
|
Dinamo-M Bryansk | 29 | 9 | 4 | 16 | 59:69 | 31 |
12
|
FC Sven | 30 | 7 | 7 | 16 | 56:82 | 28 |
13
|
FC Avangard Kletnya | 30 | 8 | 3 | 19 | 67:113 | 27 |
14
|
FC Trubchevsk | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:85 | 22 |
15
|
FC Sputnik Karachev | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:102 | 15 |
16
|
FC Zenit Zhukovka | 30 | 1 | 0 | 29 | 18:229 | 3 |