Unia Krzywda - LKS Orzeł Czemierniki (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Unia Krzywda
Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska | |||
Ronde 15 | |||
2023-11-12 | Unia Krzywda - Orlęta II Radzyń Podlaski | 2 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2023-11-05 | MKS Podlasie Biala Podlaska - Unia Krzywda | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2023-10-29 | Unia Krzywda - GLKS Unia Żabików | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2023-10-22 | LKS Milanów - Unia Krzywda | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2023-10-15 | GLKS Lutnia Piszczac - Unia Krzywda | 2 - 1 |
Unia Krzywda - LKS Orzeł Czemierniki
Poland Amateur, Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska, match Unia Krzywda - LKS Orzeł Czemierniki, starttijd 2023-10-08 13:00:00 internationale tijd.
Unia Krzywda en LKS Orzeł Czemierniki neemt deel aan het kampioenschap Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LKS Orzeł Czemierniki
Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska | |||
Ronde 15 | |||
2023-11-12 | LKS Orzeł Czemierniki - Tytan Wisznice | 3 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2023-11-05 | Orlęta Łuków - LKS Orzeł Czemierniki | 10 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2023-10-29 | LKS Orzeł Czemierniki - Orlęta II Radzyń Podlaski | Uitgesteld | |
Ronde 12 | |||
2023-10-22 | MKS Podlasie Biala Podlaska - LKS Orzeł Czemierniki | 8 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2023-10-15 | LKS Orzeł Czemierniki - GLKS Unia Żabików | 2 - 4 |
Klassement
Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orlęta Łuków | 15 | 13 | 0 | 2 | 74:24 | 39 |
2
|
MKS Podlasie Biala Podlaska | 14 | 12 | 0 | 2 | 65:10 | 36 |
3
|
Orlęta II Radzyń Podlaski | 14 | 11 | 0 | 3 | 53:10 | 33 |
4
|
GLKS Lutnia Piszczac | 15 | 11 | 0 | 4 | 43:21 | 33 |
5
|
GLKS Unia Żabików | 15 | 9 | 2 | 4 | 33:24 | 29 |
6
|
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski | 15 | 9 | 1 | 5 | 39:32 | 28 |
7
|
KS Az-Bud Komarówka Podlaska | 15 | 8 | 1 | 6 | 27:23 | 25 |
8
|
ŁKS Łazy | 15 | 6 | 1 | 8 | 31:38 | 19 |
9
|
Kujawiak Stanin | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:44 | 19 |
10
|
LKS Sokół Adamów | 15 | 5 | 3 | 7 | 26:32 | 18 |
11
|
MKS Victoria Parczew | 14 | 5 | 2 | 7 | 29:35 | 17 |
12
|
LKS Milanów | 15 | 4 | 3 | 8 | 20:37 | 15 |
13
|
Unia Krzywda | 14 | 4 | 2 | 8 | 20:29 | 14 |
14
|
Bad Boys Zastawie | 15 | 3 | 1 | 11 | 20:49 | 10 |
15
|
LKS Orzeł Czemierniki | 14 | 1 | 3 | 10 | 19:52 | 6 |
16
|
Tytan Wisznice | 14 | 0 | 0 | 14 | 13:77 | 0 |