FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk (2-8), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Sputnik Karachev
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 19 | |||
2024-08-05 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Sputnik Karachev | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-31 | FC Sputnik Karachev - FC Glinishchevo | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-28 | FC Bezhitsa Bryansk - FC Sputnik Karachev | - | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-24 | Dinamo-M Bryansk - FC Sputnik Karachev | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk | Uitgesteld | |
Ronde 15 | |||
2024-07-11 | FC Sputnik Karachev - Dinamo-M Bryansk | 4 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-07 | FC Avangard Kletnya - FC Sputnik Karachev | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-04 | FC Sputnik Karachev - FC Lokomotiv Unecha | 4 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-01 | DFTS A. Stepina Bryansk - FC Sputnik Karachev | 7 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-26 | FC Sputnik Karachev - FC Trubchevsk | 0 - 0 |
FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk
Russia Amateur, Bryansk Oblast Liga - Division 1, match FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk, starttijd 2023-10-21 12:00:00 internationale tijd.
FC Sputnik Karachev en BGUOR-AgroTrade Bryansk neemt deel aan het kampioenschap Bryansk Oblast Liga - Division 1, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BGUOR-AgroTrade Bryansk
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-24 | FC Zvezda Klintsy - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Kaluga-M | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-07-20 | FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk | Uitgesteld | |
Ronde 7 | |||
2024-07-15 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - DFTS A. Stepina Bryansk | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | Avangard-M Kursk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-07-11 | FC Zarya Starodub - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 1 - 7 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-08 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Aleksandr Dyatkovo | 2 - 3 | |
Championship SFF Center | |||
2024-07-06 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dinamo-M Bryansk | 0 - 1 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 13 | |||
2024-07-04 | FC Glinishchevo - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-01 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Bezhitsa Bryansk | 0 - 2 |
Klassement
Bryansk Oblast Liga - Division 1 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 30 | 27 | 1 | 2 | 130:24 | 82 |
2
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 30 | 23 | 4 | 3 | 152:32 | 73 |
3
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 30 | 23 | 3 | 4 | 134:34 | 72 |
4
|
FC Bezhitsa Bryansk | 29 | 19 | 6 | 4 | 86:31 | 63 |
5
|
FC Mebelshchik Belye Berega | 30 | 20 | 2 | 8 | 130:55 | 62 |
6
|
FC Sokol Seltso | 30 | 16 | 6 | 8 | 92:48 | 54 |
7
|
FC Okhotno Bryansk | 30 | 12 | 4 | 14 | 56:107 | 40 |
8
|
FC Zarya Starodub | 30 | 11 | 6 | 13 | 69:69 | 39 |
9
|
FC Klintsy | 30 | 11 | 4 | 15 | 59:75 | 37 |
10
|
FC Lokomotiv Unecha | 30 | 10 | 3 | 17 | 47:67 | 33 |
11
|
Dinamo-M Bryansk | 29 | 9 | 4 | 16 | 59:69 | 31 |
12
|
FC Sven | 30 | 7 | 7 | 16 | 56:82 | 28 |
13
|
FC Avangard Kletnya | 30 | 8 | 3 | 19 | 67:113 | 27 |
14
|
FC Trubchevsk | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:85 | 22 |
15
|
FC Sputnik Karachev | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:102 | 15 |
16
|
FC Zenit Zhukovka | 30 | 1 | 0 | 29 | 18:229 | 3 |