GKS Gedania II Gdańsk - Gryf Słupsk (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Kamil Gołębiewski | G | ||||
Jakub Jakubowski | D | ||||
Dawid Więckowski | D | ||||
Paweł Szmytkiewicz | D | ||||
Adam Świdroń | M | ||||
Nikodem Ciechański | M | ||||
Patryk Dąbrowski | M | ||||
Andrzej Łyszyk | M | ||||
Oskar Zieliński | M | ||||
Joseph Amoah | M | ||||
Fabian Slowinski | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Filip Bielańczuk | G | ||||
Łukasz Stasiak | F | ||||
Wojciech Pawlina | M |
Evenementen: GKS Gedania II Gdańsk
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | GKS Gedania II Gdańsk - Radunia II Stężyca | 3 - 4 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | AS Kolbudy - GKS Gedania II Gdańsk | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-09 | GKS Gedania II Gdańsk - Pogoń Lębork | geannuleerd | |
Ronde 31 | |||
2024-06-01 | Gryf Słupsk - GKS Gedania II Gdańsk | 1 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | GKS Gedania II Gdańsk - Gryf Wejherowo | 2 - 3 |
GKS Gedania II Gdańsk - Gryf Słupsk
Poland Amateur, IV. Liga - Pomorska, match GKS Gedania II Gdańsk - Gryf Słupsk, starttijd 2023-10-29 10:00:12 internationale tijd.
GKS Gedania II Gdańsk en Gryf Słupsk neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gryf Słupsk
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Supra Kwidzyn - Gryf Słupsk | 0 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Słupsk - DKS Powiśle Dzierzgoń | 7 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-09 | MZKS Arka II Gdynia - Gryf Słupsk | 1 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-01 | Gryf Słupsk - GKS Gedania II Gdańsk | 1 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk | 5 - 0 |
Klassement
IV. Liga - Pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Słupsk | 34 | 27 | 3 | 4 | 92:35 | 84 |
2
|
Jaguar Gdańsk | 34 | 27 | 1 | 6 | 100:42 | 82 |
3
|
Grom Nowy Staw | 34 | 22 | 6 | 6 | 84:40 | 72 |
4
|
SKS Baltyk Gdynia | 34 | 21 | 4 | 9 | 84:50 | 67 |
5
|
Pomezania Malbork | 34 | 16 | 11 | 7 | 79:46 | 59 |
6
|
Gryf Wejherowo | 34 | 18 | 3 | 13 | 87:61 | 57 |
7
|
MKS Chojniczanka II Chojnice | 34 | 17 | 3 | 14 | 79:71 | 54 |
8
|
Anioły Garczegorze | 34 | 13 | 6 | 15 | 59:56 | 45 |
9
|
Supra Kwidzyn | 34 | 12 | 8 | 14 | 42:66 | 44 |
10
|
Radunia II Stężyca | 34 | 12 | 7 | 15 | 63:73 | 43 |
11
|
KS Sparta Sycewice | 34 | 10 | 11 | 13 | 58:70 | 41 |
12
|
Pogoń Lębork | 34 | 10 | 10 | 14 | 58:59 | 40 |
13
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 34 | 10 | 10 | 14 | 45:62 | 40 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 34 | 10 | 9 | 15 | 64:83 | 39 |
15
|
MZKS Arka II Gdynia | 34 | 7 | 9 | 18 | 58:68 | 30 |
16
|
GKS Gedania II Gdańsk | 34 | 7 | 4 | 23 | 51:91 | 25 |
17
|
AS Kolbudy | 34 | 5 | 6 | 23 | 29:92 | 21 |
18
|
MKS Start Miastko | 34 | 3 | 7 | 24 | 40:107 | 16 |