Alania-2 Vladikavkaz - SKA Rostov (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Alania-2 Vladikavkaz
PFL, South | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | Alania-2 Vladikavkaz - Biolog Novokubansk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-24 | FK Angusht Nazran - Alania-2 Vladikavkaz | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-18 | Alania-2 Vladikavkaz - FC Druzhba Maykop | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-12 | FC Nart Cherkessk - Alania-2 Vladikavkaz | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-06 | Alania-2 Vladikavkaz - FC Legion Makhachkala | - | |
Ronde 11 | |||
2024-05-31 | FC Spartak Nalchik - Alania-2 Vladikavkaz | 0 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | Biolog Novokubansk - Alania-2 Vladikavkaz | 4 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-22 | Alania-2 Vladikavkaz - FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | FC Sevastopol - Alania-2 Vladikavkaz | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-12 | Alania-2 Vladikavkaz - Pobeda Khasavyurt | 3 - 2 |
Alania-2 Vladikavkaz - SKA Rostov
Rusland, PFL, South, match Alania-2 Vladikavkaz - SKA Rostov, starttijd 2023-11-11 11:00:00 internationale tijd.
Alania-2 Vladikavkaz en SKA Rostov neemt deel aan het kampioenschap PFL, South, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SKA Rostov
PFL, South | |||
Ronde 8 | |||
2023-11-25 | SKA Rostov - Dinamo-2 Makhachkala | 2 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2023-11-19 | FC Spartak Nalchik - SKA Rostov | 5 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2023-11-15 | SKA Rostov - Pobeda Khasavyurt | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2023-11-11 | Alania-2 Vladikavkaz - SKA Rostov | 0 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2023-11-05 | SKA Rostov - FC Spartak Nalchik | 1 - 0 |
Klassement
Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kuban Holding Pavlovskaya | 12 | 8 | 0 | 4 | 20:8 | 24 |
2
|
FC Druzhba Maykop | 12 | 7 | 2 | 3 | 8:9 | 23 |
3
|
Rubin Yalta | 12 | 6 | 3 | 3 | 19:12 | 21 |
4
|
FC Sevastopol | 12 | 6 | 2 | 4 | 11:13 | 20 |
5
|
Biolog Novokubansk | 12 | 4 | 3 | 5 | 14:12 | 15 |
6
|
SKA Rostov | 12 | 4 | 1 | 7 | 10:14 | 13 |
7
|
Dinamo Stavropol | 12 | 1 | 1 | 10 | 3:17 | 4 |
Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 12 | 9 | 1 | 2 | 21:9 | 28 |
2
|
FC Legion Makhachkala | 12 | 6 | 5 | 1 | 20:11 | 23 |
3
|
Astrakhan | 12 | 5 | 3 | 4 | 21:15 | 18 |
4
|
FC Spartak Nalchik | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:16 | 17 |
5
|
Alania-2 Vladikavkaz | 12 | 3 | 2 | 7 | 17:31 | 11 |
6
|
Dinamo-2 Makhachkala | 12 | 2 | 5 | 5 | 10:13 | 11 |
7
|
Pobeda Khasavyurt | 12 | 2 | 2 | 8 | 13:23 | 8 |
2. Liga, Group 1, Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sevastopol | 14 | 9 | 4 | 1 | 21:6 | 31 |
2
|
SKA Rostov | 14 | 9 | 1 | 4 | 21:15 | 28 |
3
|
FC Spartak Nalchik | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:15 | 26 |
4
|
Biolog Novokubansk | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:18 | 18 |
5
|
Dinamo-2 Makhachkala | 14 | 3 | 6 | 5 | 17:18 | 15 |
6
|
Alania-2 Vladikavkaz | 14 | 4 | 3 | 7 | 20:25 | 15 |
7
|
Pobeda Khasavyurt | 14 | 3 | 4 | 7 | 17:27 | 13 |
8
|
Dinamo Stavropol | 14 | 2 | 3 | 9 | 9:19 | 9 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sevastopol | 14 | 9 | 4 | 1 | 21:6 | 31 |
2
|
SKA Rostov | 14 | 9 | 1 | 4 | 21:15 | 28 |
3
|
FC Spartak Nalchik | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:15 | 26 |
4
|
Biolog Novokubansk | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:18 | 18 |
5
|
Dinamo-2 Makhachkala | 14 | 3 | 6 | 5 | 17:18 | 15 |
6
|
Alania-2 Vladikavkaz | 14 | 4 | 3 | 7 | 20:25 | 15 |
7
|
Pobeda Khasavyurt | 14 | 3 | 4 | 7 | 17:27 | 13 |
8
|
Dinamo Stavropol | 14 | 2 | 3 | 9 | 9:19 | 9 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 10 | 6 | 3 | 1 | 15:6 | 21 |
2
|
Kuban Holding Pavlovskaya | 10 | 4 | 3 | 4 | 11:6 | 15 |
3
|
Rubin Yalta | 10 | 4 | 3 | 3 | 9:7 | 15 |
4
|
FC Druzhba Maykop | 10 | 4 | 2 | 4 | 8:14 | 14 |
5
|
Astrakhan | 10 | 1 | 5 | 4 | 10:14 | 8 |
6
|
FC Legion Makhachkala | 10 | 1 | 4 | 5 | 8:14 | 7 |