DKS Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Paweł Szmytkiewicz | D | ||||
Jarosław Felisiak | M | ||||
Fabian Slowinski | F | ||||
Kacper Książkiewicz | M | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Kamil Gołębiewski | G | ||||
Jakub Jakubowski | D | ||||
Aleks Hendryk | M | ||||
Adam Świdroń | M |
Evenementen: DKS Powiśle Dzierzgoń
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork | 2 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Słupsk - DKS Powiśle Dzierzgoń | 7 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo | 1 - 6 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-02 | MKS Start Miastko - DKS Powiśle Dzierzgoń | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | DKS Powiśle Dzierzgoń - MKS Solar Władysławowo | 6 - 2 |
DKS Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk
Poland Amateur, IV. Liga - Pomorska, match DKS Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk, starttijd 2023-11-11 12:00:00 internationale tijd.
DKS Powiśle Dzierzgoń en Gryf Słupsk neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gryf Słupsk
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Supra Kwidzyn - Gryf Słupsk | 0 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Słupsk - DKS Powiśle Dzierzgoń | 7 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-09 | MZKS Arka II Gdynia - Gryf Słupsk | 1 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-01 | Gryf Słupsk - GKS Gedania II Gdańsk | 1 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk | 5 - 0 |
Klassement
IV. Liga - Pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Słupsk | 34 | 27 | 3 | 4 | 92:35 | 84 |
2
|
Jaguar Gdańsk | 34 | 27 | 1 | 6 | 100:42 | 82 |
3
|
Grom Nowy Staw | 34 | 22 | 6 | 6 | 84:40 | 72 |
4
|
SKS Baltyk Gdynia | 34 | 21 | 4 | 9 | 84:50 | 67 |
5
|
Pomezania Malbork | 34 | 16 | 11 | 7 | 79:46 | 59 |
6
|
Gryf Wejherowo | 34 | 18 | 3 | 13 | 87:61 | 57 |
7
|
MKS Chojniczanka II Chojnice | 34 | 17 | 3 | 14 | 79:71 | 54 |
8
|
Anioły Garczegorze | 34 | 13 | 6 | 15 | 59:56 | 45 |
9
|
Supra Kwidzyn | 34 | 12 | 8 | 14 | 42:66 | 44 |
10
|
Radunia II Stężyca | 34 | 12 | 7 | 15 | 63:73 | 43 |
11
|
KS Sparta Sycewice | 34 | 10 | 11 | 13 | 58:70 | 41 |
12
|
Pogoń Lębork | 34 | 10 | 10 | 14 | 58:59 | 40 |
13
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 34 | 10 | 10 | 14 | 45:62 | 40 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 34 | 10 | 9 | 15 | 64:83 | 39 |
15
|
MZKS Arka II Gdynia | 34 | 7 | 9 | 18 | 58:68 | 30 |
16
|
GKS Gedania II Gdańsk | 34 | 7 | 4 | 23 | 51:91 | 25 |
17
|
AS Kolbudy | 34 | 5 | 6 | 23 | 29:92 | 21 |
18
|
MKS Start Miastko | 34 | 3 | 7 | 24 | 40:107 | 16 |