FK Polet Ratina - FK Srbija Ilićevo (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Polet Ratina
Zona Morava | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | FK Zadrugar Donja Trepča - FK Polet Ratina | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | FK Polet Ratina - FK Budućnost Konarevo | - | |
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-02 | FK Napredak Gračac - FK Polet Ratina | 4 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | FK Polet Ratina - FK Goč Vrnjačka Banja | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-12 | FK Budućnost Konarevo - FK Polet Ratina | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-04 | FK Polet Ratina - FK Zastava Kragujevac | 4 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-27 | FK Polet Ratina - FK Budućnost Konarevo | 1 - 0 |
FK Polet Ratina - FK Srbija Ilićevo
Serbia Amateur, Zona Šumadijsko-Raška, match FK Polet Ratina - FK Srbija Ilićevo, starttijd 2023-11-12 12:00:00 internationale tijd.
FK Polet Ratina en FK Srbija Ilićevo neemt deel aan het kampioenschap Zona Šumadijsko-Raška, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Srbija Ilićevo
Kup FSG Kragujevca | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-11 | FK Srbija Ilićevo - FK Sušica | 1 - 5 | |
Zona Šumadijsko-Raška | |||
Ronde 14 | |||
2023-11-19 | FK Srbija Ilićevo - FK Sloga Kraljevo | 2 - 4 | |
Ronde 13 | |||
2023-11-12 | FK Polet Ratina - FK Srbija Ilićevo | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2023-11-05 | FK Srbija Ilićevo - FK Zastava Kragujevac | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2023-10-29 | FK Srbija Ilićevo - FK Gruža | 3 - 1 |
Klassement
Zona Šumadijsko-Raška 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sloga Kraljevo | 20 | 17 | 0 | 3 | 49:12 | 51 |
2
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 20 | 13 | 3 | 4 | 40:12 | 42 |
3
|
FK Bane 1931 Raška | 20 | 12 | 4 | 4 | 45:16 | 40 |
4
|
Trepca Mitrovica | 20 | 11 | 1 | 8 | 33:31 | 34 |
5
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 20 | 9 | 2 | 9 | 23:22 | 29 |
6
|
FK Gruža | 20 | 8 | 5 | 7 | 27:33 | 29 |
7
|
FK Budućnost Konarevo | 20 | 9 | 1 | 10 | 29:24 | 28 |
8
|
FK Polet Ratina | 20 | 9 | 1 | 10 | 24:34 | 28 |
9
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 20 | 6 | 3 | 11 | 14:30 | 21 |
10
|
FK Napredak Gračac | 20 | 4 | 1 | 15 | 15:46 | 13 |
11
|
FK Zastava Kragujevac | 20 | 1 | 1 | 18 | 16:55 | 4 |
12
|
FK Srbija Ilićevo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Napredak Gračac | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:5 | 9 |
2
|
FK Budućnost Konarevo | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 9 |
3
|
FK Goč Vrnjačka Banja | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
4
|
FK Polet Ratina | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
5
|
FK Zastava Kragujevac | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:18 | 0 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | 5 | 4 | 0 | 1 | 16:6 | 12 |
2
|
FK Gruža | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:12 | 7 |
3
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:11 | 7 |
4
|
FK Sloga Kraljevo | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:9 | 7 |
5
|
Trepca Mitrovica | 5 | 0 | 4 | 1 | 7:9 | 4 |
6
|
FK Bane 1931 Raška | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:18 | 4 |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
FK Gruža | ||||||
|
Trepca Mitrovica | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok | ||||||
|
FK Sloga Kraljevo |
Zona Šumadijsko-Raška, Playout 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Polet Ratina | ||||||
|
FK Goč Vrnjačka Banja | ||||||
|
FK Budućnost Konarevo | ||||||
|
FK Napredak Gračac | ||||||
|
FK Zastava Kragujevac |
Zona Šumadijsko-Raška, Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Gruža | ||||||
|
Trepca Mitrovica | ||||||
|
FK Šumadija 1903 Kragujevac | ||||||
|
FK Bane 1931 Raška | ||||||
|
FK Sloga Kraljevo | ||||||
|
FK Mokra Gora Zubin Potok |