Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-1-2
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Artjom Taar | G | ||||
German-Guri Tsvibelberg | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
2 | Pavel Aleksejev | D | 32 | ||
Daniil Dikopavlenko | M | ||||
Artem Andreev | F | ||||
Jevgeni Biblikov | D | ||||
Gennadi Belikov | M |
Startopstellingen bevestigd
4-1-3-2
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
33 | Mihhail Pljusnin | F | |||
97 | Dmytrii Buialskyi | F | |||
9 | Ivan Dmitrijev | D | |||
7 | Denys Krusir | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
21 | Timur Runin | D | |||
8 | Mykyta Bezliepkin | M | |||
17 | Gleb Žukov | M |
Evenementen: Sillamäe FC NPM Silmet
II Liiga | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-31 | Sillamäe FC NPM Silmet - Ajax Lasnamäe | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-25 | FA Tartu Kalev II - Sillamäe FC NPM Silmet | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-17 | Sillamäe FC NPM Silmet - Tallinna FCI Levadia U19 | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Maardu Linnameeskond - Sillamäe FC NPM Silmet | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | Võru FC Helios - Sillamäe FC NPM Silmet | - | |
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-07-06 | Tallinna FC Zapoos - Sillamäe FC NPM Silmet | 4 - 3 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-19 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Sillamäe FC NPM Silmet | 3 - 1 | |
II Liiga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | FC Elva II - Sillamäe FC NPM Silmet | 1 - 5 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-08 | Sillamäe FC NPM Silmet - Rakvere JK Tarvas | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | FC Tallinn U21 - Sillamäe FC NPM Silmet | 7 - 0 |
Sillamäe FC NPM Silmet - Tallinna FC Ararat TTU
Estland, II Liiga, match Sillamäe FC NPM Silmet - Tallinna FC Ararat TTU, starttijd 2023-11-19 10:00:01 internationale tijd.
Sillamäe FC NPM Silmet en Tallinna FC Ararat TTU neemt deel aan het kampioenschap II Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tallinna FC Ararat TTU
II Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-25 | Tallinna FC Ararat TTU - Rakvere JK Tarvas | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | FC Tallinn U21 - Tallinna FC Ararat TTU | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-11 | Tallinna FC Ararat TTU - Tartu JK Welco II | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Viimsi JK II - Tallinna FC Ararat TTU | - | |
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-07-30 | Tallinna FC Smsraha - Tallinna FC Ararat TTU | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-19 | Tallinna FC Ararat TTU - Maardu Linnameeskond | 0 - 8 | |
II Liiga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | Tallinna JK Puuma - Tallinna FC Ararat TTU | 5 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-08 | Tallinna FC Ararat TTU - FC Helios Tartu | 1 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | Tallinna FC Ararat TTU - Võru FC Helios | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | Ajax Lasnamäe - Tallinna FC Ararat TTU | 3 - 3 |
Klassement
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Harju Jalgpallikool U21 | 26 | 22 | 1 | 3 | 107:36 | 67 |
2
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 26 | 20 | 0 | 6 | 79:41 | 60 |
3
|
Tallinna FC Flora | 26 | 19 | 1 | 6 | 83:38 | 58 |
4
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 26 | 12 | 6 | 8 | 50:55 | 42 |
5
|
Saku Sporting | 26 | 12 | 3 | 11 | 67:64 | 39 |
6
|
FC Nõmme United U21 | 26 | 10 | 7 | 9 | 53:38 | 37 |
7
|
Pärnu JK Tervis | 26 | 11 | 3 | 12 | 88:80 | 36 |
8
|
Saue JK | 26 | 11 | 2 | 13 | 56:61 | 35 |
9
|
Vändra JK Vaprus | 26 | 10 | 5 | 11 | 52:59 | 35 |
10
|
JK Tabasalu U21 | 26 | 9 | 5 | 12 | 57:45 | 32 |
11
|
Raplamaa JK | 26 | 8 | 6 | 12 | 56:72 | 30 |
12
|
Keila JK | 26 | 6 | 7 | 13 | 44:69 | 25 |
13
|
FC Kose | 26 | 5 | 1 | 20 | 46:100 | 16 |
14
|
Parnu JK Poseidon Nirvaana | 26 | 3 | 1 | 22 | 26:106 | 10 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 26 | 22 | 3 | 1 | 125:23 | 69 |
2
|
Jõhvi FC Phoenix | 26 | 18 | 4 | 4 | 103:22 | 58 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 26 | 18 | 4 | 4 | 97:24 | 58 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 26 | 15 | 6 | 5 | 75:29 | 51 |
5
|
Viimsi JK II | 26 | 14 | 7 | 5 | 75:24 | 49 |
6
|
Tartu JK Welco II | 26 | 13 | 6 | 7 | 78:46 | 45 |
7
|
FC Tallinn U21 | 26 | 13 | 3 | 10 | 74:41 | 42 |
8
|
FA Tartu Kalev II | 26 | 10 | 5 | 11 | 57:59 | 35 |
9
|
FC Helios Tartu | 26 | 10 | 1 | 15 | 70:76 | 31 |
10
|
Võru FC Helios | 26 | 8 | 4 | 14 | 66:77 | 28 |
11
|
Ajax Lasnamäe | 26 | 7 | 3 | 16 | 49:77 | 24 |
12
|
Tallinna FC Ararat TTU | 26 | 6 | 4 | 16 | 44:86 | 22 |
13
|
Kohtla-Jarve JK Jarve | 26 | 1 | 2 | 23 | 21:108 | 5 |
14
|
Valga FC Warrior | 26 | 1 | 0 | 25 | 10:252 | 3 |