Tennis Borussia Berlin - SG Union Klosterfelde , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Tennis Borussia Berlin
Oberliga NOFV Nord | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-20 | SV Lichtenberg 47 - Tennis Borussia Berlin | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-06 | Tennis Borussia Berlin - TuS Makkabi Berlin | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde - Tennis Borussia Berlin | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-20 | Tennis Borussia Berlin - BFC Preussen Berlin | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Berliner AK 07 - Tennis Borussia Berlin | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Tennis Borussia Berlin - Anker Wismar | 4 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | SV Tasmania Berlin - Tennis Borussia Berlin | 2 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | FC Hansa Rostock II - Tennis Borussia Berlin | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | Tennis Borussia Berlin - TSG Neustrelitz | 0 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-27 | Tennis Borussia Berlin - Polar Pinguin | 10 - 0 |
Tennis Borussia Berlin - SG Union Klosterfelde
Wereld, Club Friendly Games, match Tennis Borussia Berlin - SG Union Klosterfelde, starttijd 2024-01-20 13:00:00 internationale tijd.
Tennis Borussia Berlin en SG Union Klosterfelde neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SG Union Klosterfelde
Club Friendly Games | |||
2024-08-06 | SG Union Klosterfelde - FC Viktoria Berlin 1889 | geannuleerd | |
2024-07-24 | SG Union Klosterfelde - Berliner AK 07 | 0 - 0 | |
Berlin Verbandsliga | |||
2024-06-22 | Grun-Weiss Lubben - SG Union Klosterfelde | 2 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-04-30 | SG Union Klosterfelde - TSG Einheit Bernau | 2 - 0 | |
2024-01-20 | Tennis Borussia Berlin - SG Union Klosterfelde | geannuleerd |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |