Aspis Pylas - Atromitos Geroskipou (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Aspis Pylas
2nd Division B2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-27 | Iraklis Gerolakkou - Aspis Pylas | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-19 | Aspis Pylas - Ethnikos Latsion | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-12 | Kouris Erimis - Aspis Pylas | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-05 | Aspis Pylas - AEP Polemidion | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-28 | Kedros Ayia Marina Skylloura - Aspis Pylas | - | |
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | APEP Pitsilias - Aspis Pylas | 4 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | Aspis Pylas - Kouris Erimis | 0 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-06 | Atromitos Geroskipou - Aspis Pylas | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | Aspis Pylas - Omonia Psevda | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-24 | Ethnikos Assias - Aspis Pylas | 2 - 4 |
Aspis Pylas - Atromitos Geroskipou
Cyprus, 2nd Division B2, match Aspis Pylas - Atromitos Geroskipou, starttijd 2024-02-17 13:00:00 internationale tijd.
Aspis Pylas en Atromitos Geroskipou neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division B2, Cyprus.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Atromitos Geroskipou
2nd Division B2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-26 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-19 | Atromitos Geroskipou - AEP Polemidion | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-12 | Kedros Ayia Marina Skylloura - Atromitos Geroskipou | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-05 | Atromitos Geroskipou - Apop Polis | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-28 | APEA Akrotiriou - Atromitos Geroskipou | - | |
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | Atromitos Geroskipou - Olympias Lympia | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | AEP Polemidion - Atromitos Geroskipou | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-06 | Atromitos Geroskipou - Aspis Pylas | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-23 | APEP Pitsilias - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 |
Klassement
3. Division: 2023-2024
3. Division, Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chalkanoras Idaliou | ||||||
|
Spartakos Kitiou FC | ||||||
|
Anagennisi Deryneia | ||||||
|
Ethnikos Latsion | ||||||
|
APEA Akrotiriou | ||||||
|
Iraklis Gerolakkou | ||||||
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | ||||||
|
Podosfairkos Omilos Ormideia |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kouris Erimis | ||||||
|
Omonia Psevda | ||||||
|
Atromitos Geroskipou | ||||||
|
Ethnikos Assias | ||||||
|
APEP Pitsilias | ||||||
|
Aspis Pylas | ||||||
|
AEP Polemidion | ||||||
|
Olympias Lympion |