Aspis Pylas - Atromitos Geroskipou (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Aspis Pylas
2nd Division B2 | |||
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | APEP Pitsilias - Aspis Pylas | 4 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | Aspis Pylas - Kouris Erimis | 0 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-06 | Atromitos Geroskipou - Aspis Pylas | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | Aspis Pylas - Omonia Psevda | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-24 | Ethnikos Assias - Aspis Pylas | 2 - 4 |
Aspis Pylas - Atromitos Geroskipou
Cyprus, 2nd Division B2, match Aspis Pylas - Atromitos Geroskipou, starttijd 2024-02-17 13:00:00 internationale tijd.
Aspis Pylas en Atromitos Geroskipou neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division B2, Cyprus.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Atromitos Geroskipou
2nd Division B2 | |||
Ronde 14 | |||
2024-04-20 | Atromitos Geroskipou - Olympias Lympia | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-04-13 | AEP Polemidion - Atromitos Geroskipou | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-04-06 | Atromitos Geroskipou - Aspis Pylas | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-30 | Kouris Erimis - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-03-23 | APEP Pitsilias - Atromitos Geroskipou | 0 - 1 |
Klassement
3. Division 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Anagennisi Deryneia | 15 | 10 | 2 | 3 | 23:11 | 32 |
2
|
Chalkanoras Idaliou | 15 | 9 | 4 | 2 | 27:9 | 31 |
3
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 15 | 8 | 3 | 4 | 22:19 | 27 |
4
|
Spartakos Kitiou FC | 15 | 7 | 6 | 2 | 24:9 | 27 |
5
|
APEA Akrotiriou | 15 | 7 | 5 | 3 | 18:9 | 26 |
6
|
Ethnikos Latsion | 15 | 7 | 4 | 4 | 24:16 | 25 |
7
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 15 | 6 | 5 | 4 | 25:21 | 23 |
9
|
Iraklis Gerolakkou | 15 | 5 | 6 | 4 | 21:17 | 21 |
9
|
Omonia Psevda | 15 | 7 | 0 | 8 | 15:22 | 21 |
10
|
Atromitos Geroskipou | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:22 | 19 |
11
|
Kouris Erimis | 15 | 4 | 7 | 4 | 22:16 | 19 |
12
|
Aspis Pylas | 15 | 4 | 5 | 6 | 17:18 | 17 |
13
|
AEP Polemidion | 15 | 3 | 3 | 9 | 16:30 | 12 |
14
|
Olympias Lympia | 15 | 3 | 2 | 10 | 10:29 | 11 |
15
|
Ethnikos Assias | 15 | 2 | 3 | 10 | 13:31 | 9 |
16
|
APEP Pitsilias | 15 | 2 | 3 | 10 | 13:27 | 9 |
3. Division 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chalkanoras Idaliou | 14 | 9 | 3 | 2 | 17:6 | 61 |
2
|
Spartakos Kitiou FC | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:10 | 52 |
4
|
APEA Akrotiriou | 14 | 7 | 3 | 4 | 25:9 | 50 |
5
|
Anagennisi Deryneia | 14 | 8 | 4 | 2 | 26:17 | 60 |
5
|
Ethnikos Latsion | 14 | 7 | 1 | 6 | 24:23 | 47 |
6
|
Iraklis Gerolakkou | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:15 | 36 |
7
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 14 | 2 | 4 | 8 | 9:24 | 10 |
8
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 14 | 0 | 2 | 12 | 6:37 | 2 |
3. Division, Promotion Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
APEA Akrotiriou | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 6 |
2
|
Ethnikos Latsion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
3
|
Chalkanoras Idaliou | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
4
|
Kedros Ayia Marina Skylloura | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
5
|
Iraklis Gerolakkou | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
6
|
Anagennisi Deryneia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Spartakos Kitiou FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
Podosfairkos Omilos Ormideia | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
3. Division 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2
|
APEP Pitsilias | 14 | 7 | 1 | 6 | 19:15 | 31 |
3
|
Kouris Erimis | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:14 | 42 |
3
|
Atromitos Geroskipou | 14 | 5 | 4 | 5 | 10:9 | 38 |
4
|
Aspis Pylas | 14 | 6 | 2 | 6 | 16:18 | 20 |
4
|
Omonia Psevda | 14 | 6 | 2 | 6 | 20:18 | 41 |
5
|
AEP Polemidion | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:16 | 23 |
6
|
Ethnikos Assias | 14 | 5 | 3 | 6 | 27:21 | 18 |
8
|
Olympias Lympia | 14 | 4 | 2 | 8 | 8:31 | 14 |