A.O. Imittos - Asteras Glyfadas FC (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: A.O. Imittos
B EPS Athens | |||
Ronde 26 | |||
2024-04-21 | A.P.O. Orfeas Aigaleo - A.O. Imittos | 3 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-13 | A.O. Imittos - Lykoi Chaidariou | 2 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-03-30 | A.O. Imittos - A.O. Neopentelikos | geannuleerd | |
Ronde 22 | |||
2024-03-23 | AO Iliou - A.O. Imittos | 3 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-03-09 | A.O. Imittos - Eleftheroupoli F.C. | 4 - 2 |
A.O. Imittos - Asteras Glyfadas FC
Greece Amateur, B EPS Athens, match A.O. Imittos - Asteras Glyfadas FC, starttijd 2024-02-24 13:00:48 internationale tijd.
A.O. Imittos en Asteras Glyfadas FC neemt deel aan het kampioenschap B EPS Athens, Greece Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Asteras Glyfadas FC
B EPS Athens | |||
Ronde 26 | |||
2024-04-20 | Anagennisi Petroupolis F.C. - Asteras Glyfadas FC | 2 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-04-13 | Asteras Glyfadas FC - PAO Atromitos Chalandriou | 0 - 3 | |
Ronde 23 | |||
2024-03-31 | A.S. Ippokratis - Asteras Glyfadas FC | geannuleerd | |
Ronde 22 | |||
2024-03-23 | Asteras Glyfadas FC - Atlas Kypselis F.C. | 0 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-03-10 | Amilla Peristeriou - Asteras Glyfadas FC | 1 - 4 |
Klassement
B EPS Athens - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.O. Vrilission | 25 | 17 | 5 | 3 | 55:20 | 56 |
2
|
AO Charavgiakos Ilioupolis | 25 | 18 | 1 | 6 | 48:17 | 55 |
3
|
Foinikas Peristeriou F.C. | 25 | 16 | 4 | 5 | 42:19 | 52 |
4
|
A.O. Lykovrysis | 25 | 14 | 5 | 6 | 39:20 | 47 |
5
|
PAO Alsoupolis | 25 | 11 | 9 | 5 | 33:22 | 42 |
6
|
PAO Kopsachilas Palaiou Falirou | 25 | 11 | 6 | 8 | 30:24 | 39 |
7
|
AO Asteras Zografou | 25 | 10 | 6 | 9 | 26:25 | 36 |
8
|
Chrisoupolis F.C. | 25 | 9 | 7 | 9 | 30:25 | 34 |
9
|
A.O. Panionios Kaisarianis | 25 | 8 | 9 | 8 | 25:25 | 33 |
10
|
GS Argiroupolis | 25 | 8 | 7 | 10 | 36:31 | 31 |
11
|
Aris Cholargou | 25 | 8 | 6 | 11 | 39:46 | 30 |
12
|
A.P.O. Iraklis Peristeriou | 25 | 7 | 6 | 12 | 22:27 | 27 |
13
|
Asteras Exarchion | 25 | 5 | 10 | 10 | 31:41 | 25 |
14
|
AO Terpsithea Glyfadas | 25 | 6 | 6 | 13 | 26:39 | 21 |
15
|
A.O.N. Argiroupolis | 25 | 4 | 8 | 13 | 24:38 | 20 |
16
|
Attalos Neas Filadelfias | 25 | 0 | 1 | 24 | 4:91 | 1 |
B EPS Athens - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.O. Trifilliakos | 25 | 16 | 6 | 3 | 62:21 | 54 |
2
|
Lykoi Chaidariou | 25 | 17 | 1 | 7 | 42:28 | 52 |
3
|
AO Kipoupolis | 25 | 14 | 9 | 2 | 54:20 | 51 |
4
|
PAO Atromitos Chalandriou | 25 | 15 | 4 | 6 | 59:29 | 49 |
5
|
AO Iliou | 25 | 13 | 6 | 6 | 51:32 | 45 |
6
|
A.P.O. Orfeas Aigaleo | 25 | 13 | 6 | 6 | 45:32 | 45 |
7
|
Anthoupoli | 25 | 11 | 6 | 8 | 45:28 | 39 |
8
|
A.O. Imittos | 25 | 9 | 8 | 8 | 30:29 | 35 |
9
|
Asteras Glyfadas FC | 25 | 9 | 5 | 11 | 36:39 | 32 |
10
|
A.O. Neopentelikos | 25 | 9 | 3 | 13 | 26:34 | 30 |
11
|
Eleftheroupoli F.C. | 25 | 8 | 5 | 12 | 37:40 | 29 |
12
|
Anagennisi Petroupolis F.C. | 25 | 7 | 8 | 10 | 37:44 | 29 |
13
|
Atlas Kypselis F.C. | 25 | 7 | 4 | 14 | 28:45 | 25 |
14
|
A.O. Kolonos | 25 | 7 | 4 | 14 | 25:43 | 25 |
15
|
A.S. Ippokratis | 25 | 5 | 3 | 17 | 20:61 | 18 |
16
|
Amilla Peristeriou | 25 | 1 | 0 | 24 | 23:95 | 3 |
B EPS Athens - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
PAO Diagoras Driopideon Aigaleo | 25 | 17 | 6 | 2 | 50:19 | 57 |
2
|
A.P.O. Attikos | 25 | 17 | 6 | 2 | 44:11 | 57 |
3
|
Kamatero F.C. | 25 | 17 | 3 | 5 | 44:16 | 54 |
4
|
PO Psychikou | 25 | 16 | 5 | 4 | 50:19 | 53 |
5
|
A.O. Lavra Argiroupolis | 25 | 15 | 6 | 4 | 38:16 | 51 |
6
|
A.S. Papagou | 25 | 11 | 9 | 5 | 36:19 | 42 |
7
|
Iones Alimou | 25 | 13 | 3 | 9 | 36:20 | 42 |
8
|
Ao Kalamakiou | 25 | 12 | 4 | 9 | 29:31 | 40 |
9
|
P.A.S. Galatsi | 25 | 9 | 7 | 9 | 28:26 | 34 |
10
|
Elpida Agion Anargiron | 25 | 6 | 9 | 10 | 21:29 | 27 |
11
|
A.O. Koronida Galatsiou | 25 | 6 | 6 | 13 | 24:45 | 24 |
12
|
APO Ierapolis Aigaleo | 25 | 6 | 4 | 15 | 18:39 | 22 |
13
|
Ermis Irakliou | 25 | 6 | 4 | 15 | 29:52 | 22 |
14
|
AO Viron | 25 | 5 | 6 | 14 | 26:47 | 21 |
15
|
A.E. Doxa Gyzi | 25 | 2 | 3 | 20 | 23:55 | 9 |
16
|
A.O. Thriamvos Haidariou | 25 | 0 | 3 | 22 | 8:60 | 3 |