Wkra Radzanów - Opia Opinogóra (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Wkra Radzanów
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Wkra Radzanów - Korona Szydłowo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FC 2012 Różan - Wkra Radzanów | 4 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Kryształ Glinojeck - Wkra Radzanów | 3 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Korona Szydłowo - Wkra Radzanów | 3 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Wkra Radzanów - GKS Comfort Gumino | 7 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Kurpik Kadzidło - Wkra Radzanów | 3 - 3 |
Wkra Radzanów - Opia Opinogóra
Poland Amateur, Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, match Wkra Radzanów - Opia Opinogóra, starttijd 2024-03-17 13:00:34 internationale tijd.
Wkra Radzanów en Opia Opinogóra neemt deel aan het kampioenschap Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Opia Opinogóra
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Opia Opinogóra - FC 2012 Różan | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Rzekunianka Rzekuń - Opia Opinogóra | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Gladiator Słoszewo - Opia Opinogóra | geannuleerd | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki | 2 - 2 | |
2024-06-26 | Naprzód Zielonki - Opia Opinogóra | 4 - 2 | |
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Opia Opinogóra - Rzekunianka Rzekuń | 0 - 3 |
Klassement
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wkra Żuromin | 27 | 22 | 4 | 1 | 87:19 | 70 |
2
|
Opia Opinogóra | 27 | 21 | 4 | 2 | 66:23 | 67 |
3
|
Rzekunianka Rzekuń | 27 | 16 | 3 | 8 | 66:42 | 51 |
4
|
Kryształ Glinojeck | 27 | 15 | 6 | 6 | 57:41 | 51 |
5
|
Sona Nowe Miasto | 27 | 14 | 6 | 7 | 51:35 | 48 |
6
|
Korona Szydłowo | 27 | 13 | 5 | 9 | 59:41 | 44 |
7
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 27 | 14 | 2 | 11 | 62:54 | 44 |
8
|
GKS Strzegowo | 27 | 14 | 1 | 12 | 67:51 | 43 |
9
|
ULKS Ołdaki | 27 | 12 | 3 | 12 | 54:45 | 39 |
10
|
Kurpik Kadzidło | 27 | 9 | 3 | 15 | 54:66 | 30 |
11
|
Konopianka Konopki | 27 | 8 | 6 | 13 | 53:65 | 30 |
12
|
Wkra Radzanów | 27 | 9 | 3 | 15 | 56:75 | 30 |
13
|
Tęcza Ojrzeń | 27 | 8 | 4 | 15 | 50:55 | 28 |
14
|
Wymakracz Długosiodło | 27 | 6 | 2 | 19 | 40:69 | 20 |
15
|
Wkra Sochocin | 27 | 5 | 0 | 22 | 28:89 | 15 |
16
|
GKS Comfort Gumino | 27 | 3 | 2 | 22 | 34:114 | 11 |