Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Opia Opinogóra
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Gladiator Słoszewo - Opia Opinogóra | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki | 2 - 2 | |
2024-06-26 | Naprzód Zielonki - Opia Opinogóra | 4 - 2 | |
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Opia Opinogóra - Rzekunianka Rzekuń | 0 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Kurpik Kadzidło - Opia Opinogóra | 2 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | Opia Opinogóra - Sona Nowe Miasto | 0 - 2 |
Serie 7
Algemeen
Opia Opinogóra + Naprzód Zielonki Less than 4.5 cards 10 van 10
Opia Opinogóra Nederlagen 3
Opia Opinogóra Met tegendoelpunten 3
Opia Opinogóra Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Naprzód Zielonki Zeges 4
Naprzód Zielonki Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Naprzód Zielonki Beide teams scoren 6 van 8
Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki, starttijd 2024-06-29 14:00:16 internationale tijd.
Opia Opinogóra en Naprzód Zielonki neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Naprzód Zielonki
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | LKS Chlebnia - Naprzód Zielonki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Naprzód Zielonki - LKS Promna | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Proch Pionki - Naprzód Zielonki | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Naprzód Zielonki - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Radomiak II Radom - Naprzód Zielonki | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki | 2 - 2 | |
2024-06-26 | Naprzód Zielonki - Opia Opinogóra | 4 - 2 | |
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Naprzód Zielonki - KS Orzeł Baniocha | 5 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Naprzód Zielonki - Promyk Nowa Sucha | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-07 | Naprzód Zielonki - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | geannuleerd |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |