Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
48.8
Algemene spelersbeoordeling
56.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Luka Savic | G | 22 | ||
4 | Aleksandar Cvetic | D | 25 | 0,1M+ | |
15 | Rade Glišović | D | 28 | 0,2M+ | 47.7 |
5 | Semir Alic | D | 17 | ||
7 | Todor Glisovic | M | |||
29 | Myung Se-Jin | M | 22 | ||
28 | Mihailo Jovanović | D | 34 | 0,3M+ | |
22 | Petar Jovanovic | D | 41 | 0,0M+ | |
11 | Andrej Djukic | M | 19 | ||
20 | Shedrack Charles | F | |||
10 | Vladimir Siladji | F | 30 | 0,9M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Djordje Vukasinovic | G | 26 | ||
17 | Milan Srbijanac | D | 22 | 0,1M+ | |
2 | Marko Janković | D | 23 | 0,1M+ | |
21 | Nikola Eskić | M | 25 | 0,5M+ | |
14 | Ognjen Milanovic | M | 22 | ||
27 | Marko Stanojević | M | 26 | 0,1M+ | 49.9 |
8 | Savo Rašković | M | 20 | ||
26 | Aleksa Petrovic | M | |||
18 | Ognjen Starcevic | M | |||
9 | Bojan Gajić | F | |||
24 | Dragoljub Radoman | F |
Startopstellingen bevestigd
4-3-1-2
Opstelling formaties
50.5
Algemene spelersbeoordeling
99.3 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
99 | Mišo Dubljanić | G | 23 | 0,0M+ | 49.3 |
11 | Nemanja Doderovic | D | |||
16 | Miodrag Pivas | M | |||
21 | Mirko Andric | D | |||
3 | Stefan Golubović | D | 22 | 0,1M+ | |
8 | Dejan Milicevic | M | 31 | 0,6M+ | 50.5 |
88 | Djordje Mitic | M | |||
38 | Zubairu Ibrahim | M | |||
10 | Danilo Miladinović | M | 19 | ||
90 | Kwaku Karikari | F | |||
9 | Igor Milanovic | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Ivan Jovanovic | G | |||
30 | Ivan Radovanović | D | 35 | 2,3M+ | 52.5 |
22 | Aleksa Paic | D | |||
44 | Kristijan Boskovic | D | |||
4 | Luka Radivojevic | M | 24 | ||
55 | Ognjen Dimitrić | M | 25 | 0,1M+ | 49.7 |
18 | Strahinja Rakić | M | |||
20 | Stefan Denic | M | 21 | ||
27 | Uros Stevancevic | F | |||
37 | Said Khamis | F | 23 | ||
19 | Branislav Runjajić | F |
Evenementen: FK Sloboda Uzice
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | FK Sloboda Uzice - FK Radnički Novi Beograd | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Kolubara Lazarevac - FK Sloboda Uzice | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Mladost GAT - FK Sloboda Uzice | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | FK Sloboda Uzice - RFK Novi Sad 1921 | 3 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Metalac GM - FK Sloboda Uzice | 1 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.5
|
3.2
|
2.5
|
Click on the odds to view the odds history
FK Sloboda Uzice - FK Jedinstvo Ub
Servië, Prva Liga, match FK Sloboda Uzice - FK Jedinstvo Ub, starttijd 2024-03-23 16:00:00 internationale tijd.
FK Sloboda Uzice en FK Jedinstvo Ub neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Jedinstvo Ub
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | FK Jedinstvo Ub - FK Smederevo | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | Sremska Mitrovica - FK Jedinstvo Ub | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK Jedinstvo Ub - Macva Sabac | 2 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | RFK Grafičar Beograd - FK Jedinstvo Ub | 2 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-01 | FK Jedinstvo Ub - FK Tekstilac Odžaci | 2 - 1 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |