Mobile Phone People FC - Player Link FC (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Mobile Phone People FC
GARFA Division Two | |||
Ronde 24 | |||
2024-04-06 | Eurafrica FC - Mobile Phone People FC | 0 - 3 | |
Ronde 23 | |||
2024-03-30 | Mobile Phone People FC - Player Link FC | 2 - 1 |
Mobile Phone People FC - Player Link FC
Ghana, GARFA Division Two, match Mobile Phone People FC - Player Link FC, starttijd 2024-03-30 16:00:00 internationale tijd.
Mobile Phone People FC en Player Link FC neemt deel aan het kampioenschap GARFA Division Two, Ghana.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Player Link FC
GARFA Division Two | |||
Ronde 21 | |||
2024-04-03 | Player Link FC - AsanSka FC | 0 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-03-30 | Mobile Phone People FC - Player Link FC | 2 - 1 |
Klassement
GARFA Division Two - Zone 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gye Nyame FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
True Democracy FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Ada Young Madrid YC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Real Scandy FA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Okor Nowomi FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Supra SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Record Breakers FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Ghana Eagles SA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Anyaman Take Heart FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Faith Soccer Academy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Tema United FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Ada City FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Ashiaman City FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Ada Kings FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
GARFA Division Two - Zone 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accraen Verum Ipsum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
A5 Rences FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Tema X1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Real Ebony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
R. K. 22 FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Kingdom FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Danbort FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Quinta Trust FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Sambo 4/FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Sakora FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
GA Dangme FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Ghana Army | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Raisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Tema Faith FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
GARFA Division Two - Zone 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Soccer Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
New Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Adabraka Elders FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Dansoman Professionals FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Prestige FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
M.S.K Zilina Africa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Golden Strikers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
United Talents FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Best X1 Fc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Cedar Stars FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Thunders AFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Immigration FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Charity Stars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
GARFA Division Two - Zone 6 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Emmanuel City FA | 21 | 17 | 0 | 4 | 38:23 | 51 |
2
|
AsanSka FC | 22 | 15 | 3 | 4 | 44:19 | 48 |
3
|
Mobile Phone People FC | 22 | 14 | 2 | 6 | 41:22 | 44 |
4
|
Progen FC | 23 | 12 | 6 | 5 | 46:32 | 42 |
5
|
Eurafrica FC | 23 | 12 | 3 | 8 | 43:29 | 39 |
6
|
Crimson FC | 22 | 10 | 4 | 8 | 35:32 | 34 |
7
|
Validuas FC | 21 | 9 | 4 | 8 | 36:23 | 31 |
8
|
Inter Millas FC | 24 | 9 | 3 | 12 | 29:33 | 30 |
9
|
Madina Republicans FC | 23 | 9 | 2 | 12 | 37:36 | 29 |
10
|
Agomeda FC | 21 | 7 | 6 | 8 | 25:35 | 27 |
11
|
Mountaineers FC | 23 | 7 | 4 | 12 | 27:36 | 25 |
12
|
Star Makers FC | 23 | 7 | 4 | 12 | 37:47 | 25 |
13
|
Twenty Fifteen FC | 22 | 5 | 7 | 10 | 27:35 | 22 |
14
|
Yitshar FC | 21 | 5 | 5 | 11 | 22:41 | 20 |
15
|
Player Link FC | 23 | 0 | 5 | 18 | 14:58 | 5 |
GARFA Division Two - Zone 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gye Nyame FC | ||||||
|
True Democracy FC | ||||||
|
Ada Young Madrid YC | ||||||
|
Real Scandy FA | ||||||
|
Okor Nowomi FC | ||||||
|
Supra SC | ||||||
|
Record Breakers FC | ||||||
|
Ghana Eagles SA | ||||||
|
Anyaman Take Heart FC | ||||||
|
Faith Soccer Academy | ||||||
|
Tema United FC | ||||||
|
Ada City FC | ||||||
|
Ashiaman City FC | ||||||
|
Ada Kings FC |
GARFA Division Two - Zone 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Accraen Verum Ipsum | ||||||
|
A5 Rences FC | ||||||
|
Tema X1 | ||||||
|
Real Ebony | ||||||
|
R. K. 22 FC | ||||||
|
Kingdom FC | ||||||
|
Danbort FC | ||||||
|
Quinta Trust FC | ||||||
|
Sambo 4/FC | ||||||
|
Sakora FC | ||||||
|
GA Dangme FC | ||||||
|
Ghana Army | ||||||
|
FC Raisa | ||||||
|
Tema Faith FC |
GARFA Division Two - Zone 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
United Talents FC | ||||||
|
Best X1 Fc | ||||||
|
Cedar Stars FC | ||||||
|
Thunders AFC | ||||||
|
Immigration FC | ||||||
|
Charity Stars | ||||||
|
Soccer Bridge | ||||||
|
New Life | ||||||
|
Adabraka Elders FC | ||||||
|
Dansoman Professionals FC | ||||||
|
Prestige FC | ||||||
|
M.S.K Zilina Africa | ||||||
|
Golden Strikers |
GARFA Division Two - Zone 6 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mountaineers FC | ||||||
|
AsanSka FC | ||||||
|
Twenty Fifteen FC | ||||||
|
Eurafrica FC | ||||||
|
Emmanuel City FA | ||||||
|
Progen FC | ||||||
|
Inter Millas FC | ||||||
|
Validuas FC | ||||||
|
Crimson FC | ||||||
|
Agomeda FC | ||||||
|
Madina Republicans FC | ||||||
|
Star Makers FC | ||||||
|
Mobile Phone People FC | ||||||
|
Yitshar FC | ||||||
|
Player Link FC |
GARFA Division Two - Zone 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gye Nyame FC | ||||||
|
True Democracy FC | ||||||
|
Ada Young Madrid YC | ||||||
|
Real Scandy FA | ||||||
|
Okor Nowomi FC | ||||||
|
Supra SC | ||||||
|
Record Breakers FC | ||||||
|
Ghana Eagles SA | ||||||
|
Anyaman Take Heart FC | ||||||
|
Faith Soccer Academy | ||||||
|
Tema United FC | ||||||
|
Ada City FC | ||||||
|
Ashiaman City FC | ||||||
|
Ada Kings FC |
GARFA Division Two - Zone 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Accraen Verum Ipsum | ||||||
|
A5 Rences FC | ||||||
|
Tema X1 | ||||||
|
Real Ebony | ||||||
|
R. K. 22 FC | ||||||
|
Kingdom FC | ||||||
|
Danbort FC | ||||||
|
Quinta Trust FC | ||||||
|
Sambo 4/FC | ||||||
|
Sakora FC | ||||||
|
GA Dangme FC | ||||||
|
Ghana Army | ||||||
|
FC Raisa | ||||||
|
Tema Faith FC |
GARFA Division Two - Zone 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Soccer Bridge | ||||||
|
New Life | ||||||
|
Adabraka Elders FC | ||||||
|
Dansoman Professionals FC | ||||||
|
Prestige FC | ||||||
|
M.S.K Zilina Africa | ||||||
|
Golden Strikers | ||||||
|
United Talents FC | ||||||
|
Best X1 Fc | ||||||
|
Cedar Stars FC | ||||||
|
Thunders AFC | ||||||
|
Immigration FC | ||||||
|
Charity Stars |
GARFA Division Two - Zone 6 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Agomeda FC | ||||||
|
Mobile Phone People FC | ||||||
|
Mountaineers FC | ||||||
|
Crimson FC | ||||||
|
Eurafrica FC | ||||||
|
Emmanuel City FA | ||||||
|
Progen FC | ||||||
|
Validuas FC | ||||||
|
Yitshar FC | ||||||
|
Twenty Fifteen FC | ||||||
|
Inter Millas FC | ||||||
|
Madina Republicans FC | ||||||
|
AsanSka FC | ||||||
|
Star Makers FC | ||||||
|
Player Link FC |