Evenementen: Dnipro-1 U19
U19 | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-24 | Chornomorets Odesa U19 - Dnipro-1 U19 | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | Dnipro-1 U19 - Shakhtar Donetsk U19 | 0 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | FC Oleksandria U19 - Dnipro-1 U19 | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-04 | Dnipro-1 U19 - FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-26 | Dnipro-1 U19 - Dynamo Kyiv U19 | 1 - 6 |
Serie 9
Algemeen
Dnipro-1 U19 + Zorya Luhansk U19 Less than 4.5 cards 10 van 10
Zorya Luhansk U19 Met tegendoelpunten 9
Zorya Luhansk U19 Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Zorya Luhansk U19 Beide teams scoren 8 van 9
Zorya Luhansk U19 Less than 4.5 cards 10 van 10
Dnipro-1 U19 Geen nederlagen 7
Dnipro-1 U19 Eerste team dat scoort 6 van 8
Dnipro-1 U19 Less than 4.5 cards 9 van 9
Dnipro-1 U19 Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
Dnipro-1 U19 + Zorya Luhansk U19 Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
Dnipro-1 U19 + Zorya Luhansk U19 Less than 4.5 cards 7 van 7
Zorya Luhansk U19 Met tegendoelpunten 3
Dnipro-1 U19 - Zorya Luhansk U19
Oekraïne, U19, match Dnipro-1 U19 - Zorya Luhansk U19, starttijd 2024-04-08 11:30:00 internationale tijd.
Dnipro-1 U19 en Zorya Luhansk U19 neemt deel aan het kampioenschap U19, Oekraïne.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Zorya Luhansk U19
U19 | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-24 | Zorya Luhansk U19 - Kolos Kovalivka U19 | 2 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | LNZ Cherkasy U19 - Zorya Luhansk U19 | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | Zorya Luhansk U19 - Veres Rivne U19 | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-04 | Polissya Zhytomyr U19 - Zorya Luhansk U19 | 1 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-27 | Zorya Luhansk U19 - Obolon Kyiv U19 | 2 - 1 |
Klassement
U19 Championship 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo Kyiv U19 | 22 | 17 | 3 | 2 | 64:15 | 54 |
2
|
Shakhtar Donetsk U19 | 21 | 16 | 2 | 3 | 43:17 | 50 |
3
|
Dnipro-1 U19 | 22 | 13 | 5 | 4 | 45:21 | 44 |
4
|
Polissya Zhytomyr U19 | 22 | 11 | 7 | 4 | 41:25 | 40 |
5
|
FC Oleksandria U19 | 22 | 11 | 4 | 7 | 42:27 | 37 |
6
|
Rukh Lviv U19 | 22 | 11 | 4 | 7 | 41:26 | 37 |
7
|
Kolos Kovalivka U19 | 22 | 10 | 4 | 8 | 29:30 | 34 |
8
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 22 | 9 | 6 | 7 | 38:33 | 33 |
9
|
Zorya Luhansk U19 | 22 | 7 | 5 | 10 | 32:35 | 26 |
10
|
Vorskla Poltava U19 | 22 | 8 | 2 | 12 | 29:39 | 26 |
11
|
Veres Rivne U19 | 22 | 5 | 8 | 9 | 26:32 | 23 |
12
|
Obolon Kyiv U19 | 22 | 4 | 7 | 11 | 22:44 | 19 |
13
|
Metalist 1925 U19 | 22 | 6 | 1 | 15 | 32:63 | 19 |
14
|
FC Minaj U19 | 22 | 5 | 3 | 14 | 22:35 | 18 |
15
|
Chornomorets Odesa U19 | 21 | 4 | 5 | 12 | 14:33 | 17 |
16
|
LNZ Cherkasy U19 | 22 | 2 | 6 | 14 | 17:62 | 12 |
Berlin Verbandsliga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SFC Stern 1900 | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:3 | 13 |
2
|
Spandauer Kickers | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:4 | 7 |
3
|
Berlin Hilalspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
4
|
BSV Halle-Ammendorf | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
5
|
SV Empor Berlin | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 7 |
6
|
VSG Altglienicke II | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | 7 |
7
|
Berlin Türkspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:5 | 5 |
8
|
Füchse Berlin Reinickendorf | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | 4 |
9
|
Berliner SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
10
|
TSV Mariendorf 1897 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
11
|
SSC Teutonia 99 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
12
|
Frohnauer SC | 6 | 0 | 4 | 2 | 9:11 | 4 |
13
|
SC Dortelweil | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
14
|
SG Rot-Weiss Frankfurt 01 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
15
|
Neu-Isenburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
16
|
Reinickendorfer Füchse | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
17
|
TSV Rudow | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
18
|
S.D. Croatia Berlin | 5 | 0 | 3 | 2 | 10:12 | 3 |
19
|
SC Charlottenburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
20
|
1. FC Wilmersdorf | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:18 | 3 |
21
|
SV Westerhausen | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
22
|
SG Rot-Weiss Thalheim | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
23
|
SV Blau Weiss Dolau | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
24
|
SSC Weissenfels | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
25
|
SV Dessau 05 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
26
|
1 Fca 04 Darmstadt | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
27
|
FSV Saxonia Tangermünde | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
28
|
VfR Fehlheim 1929 e.V. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
29
|
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
30
|
SV Eintracht Wald-Michelbach | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |