ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS ACB Ineu
Liga 4 Arad | |||
Ronde 13 | |||
2024-11-09 | ACS ACB Ineu - ACS Victoria Felnac | - | |
Ronde 12 | |||
2024-11-02 | CS Beliu - ACS ACB Ineu | - | |
Ronde 11 | |||
2024-10-26 | CS Frontiera Curtici 2004 - ACS ACB Ineu | - | |
Ronde 10 | |||
2024-10-19 | ACS ACB Ineu - CS Păulișana Păuliș | - | |
Ronde 9 | |||
2024-10-12 | CS Victoria Nădlac - ACS ACB Ineu | - | |
Romania Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-07 | ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-31 | ACS ACB Ineu - CS Șoimii Lipova | 3 - 1 | |
Liga III Seria 8 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | ACS ACB Ineu - CS Avântul Periam | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | CS Socodor - ACS ACB Ineu | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-10 | ACS ACB Ineu - CS Șoimii Lipova | 1 - 5 |
ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Roemenië, Liga III Seria 8, match ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei, starttijd 2024-04-05 14:00:06 internationale tijd.
ACS ACB Ineu en CS Gloria Lunca-Teuz Cermei neemt deel aan het kampioenschap Liga III Seria 8, Roemenië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Liga III Seria 9 | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-12 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Timișul Șag | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-05 | CSC Ghiroda și Giarmata Vii - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-28 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Viitorul Arad | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | SSU Politehnica Timișoara - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CSC Peciu Nou | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-06 | CS Avântul Periam - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-30 | CS Lotus Băile Felix - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 0 | |
Romania Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-14 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - FC Bihor Oradea | 2 - 6 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-07 | ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-31 | CS Bihorul Beiuș - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 2 |
Klassement
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 9 | 7 | 2 | 0 | 18:3 | 69 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:10 | 54 |
3
|
CSC Peciu Nou | 9 | 2 | 1 | 6 | 7:14 | 43 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:21 | 37 |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Progresul Pecica | 10 | 8 | 0 | 2 | 30:10 | 55 |
2
|
CS Șoimii Lipova | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 38 |
3
|
CS Avântul Periam | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 37 |
4
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:16 | 22 |
5
|
CS Socodor | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:23 | 20 |
6
|
ACS ACB Ineu | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | 12 |
Liga III Seria 8 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 18 | 14 | 4 | 0 | 51:12 | 46 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 18 | 12 | 3 | 3 | 40:14 | 39 |
3
|
CSC Peciu Nou | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:20 | 36 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:26 | 32 |
5
|
ACS Progresul Pecica | 18 | 9 | 4 | 5 | 36:24 | 31 |
6
|
CS Șoimii Lipova | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:39 | 23 |
7
|
CS Avântul Periam | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:38 | 19 |
8
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 18 | 3 | 3 | 12 | 14:32 | 12 |
9
|
CS Socodor | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:45 | 11 |
10
|
ACS ACB Ineu | 18 | 1 | 3 | 14 | 13:46 | 6 |