ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ACS ACB Ineu
Romania Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-07 | ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-31 | ACS ACB Ineu - CS Șoimii Lipova | 3 - 1 | |
Liga III Seria 8 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | ACS ACB Ineu - CS Avântul Periam | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | CS Socodor - ACS ACB Ineu | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-10 | ACS ACB Ineu - CS Șoimii Lipova | 1 - 5 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-07 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS ACB Ineu | 4 - 2 |
ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Roemenië, Liga III Seria 8, match ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei, starttijd 2024-04-05 14:00:06 internationale tijd.
ACS ACB Ineu en CS Gloria Lunca-Teuz Cermei neemt deel aan het kampioenschap Liga III Seria 8, Roemenië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
Romania Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-07 | ACS ACB Ineu - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-31 | CS Bihorul Beiuș - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 2 | |
Liga III Seria 8 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | CS Șoimii Lipova - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS Progresul Pecica | 1 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-11 | CS Socodor - CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-07 | CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - ACS ACB Ineu | 4 - 2 |
Klassement
Liga III Seria 8 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 18 | 14 | 4 | 0 | 51:12 | 46 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 18 | 12 | 3 | 3 | 40:14 | 39 |
3
|
CSC Peciu Nou | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:20 | 36 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:26 | 32 |
5
|
ACS Progresul Pecica | 18 | 9 | 4 | 5 | 36:24 | 31 |
6
|
CS Șoimii Lipova | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:39 | 23 |
7
|
CS Avântul Periam | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:38 | 19 |
8
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 18 | 3 | 3 | 12 | 14:32 | 12 |
9
|
CS Socodor | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:45 | 11 |
10
|
ACS ACB Ineu | 18 | 1 | 3 | 14 | 13:46 | 6 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bihor Oradea | 9 | 7 | 2 | 0 | 18:3 | 69 |
2
|
SSU Politehnica Timișoara | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:10 | 54 |
3
|
CSC Peciu Nou | 9 | 2 | 1 | 6 | 7:14 | 43 |
4
|
CS Phoenix Buziaș | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:21 | 37 |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Progresul Pecica | 10 | 8 | 0 | 2 | 30:10 | 55 |
2
|
CS Șoimii Lipova | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:14 | 38 |
3
|
CS Avântul Periam | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:12 | 37 |
4
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:16 | 22 |
5
|
CS Socodor | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:23 | 20 |
6
|
ACS ACB Ineu | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:22 | 12 |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu | ||||||
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova |
Liga III Seria 8 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CSC Peciu Nou | ||||||
|
FC Bihor Oradea | ||||||
|
CS Phoenix Buziaș | ||||||
|
SSU Politehnica Timișoara |
Liga III Seria 8 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Socodor | ||||||
|
CS Șoimii Lipova | ||||||
|
ACS Progresul Pecica | ||||||
|
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei | ||||||
|
CS Avântul Periam | ||||||
|
ACS ACB Ineu |