Kujawiak Kruszyn - Sadownik Waganiec , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Kujawiak Kruszyn
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | Kujawiak Kruszyn - Noteć Gębice | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | MLKS Unia Gniewkowo - Kujawiak Kruszyn | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | Kujawiak Kruszyn - LTP Lubanie | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Kruszyn | 4 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | Kujawiak Kruszyn - Cukrownik Tuczno | 4 - 0 |
Kujawiak Kruszyn - Sadownik Waganiec
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, match Kujawiak Kruszyn - Sadownik Waganiec, starttijd 2024-04-06 14:00:00 internationale tijd.
Kujawiak Kruszyn en Sadownik Waganiec neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sadownik Waganiec
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | Sadownik Waganiec - KS Notecianka Pakość | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | Kujawiak Kowal - Sadownik Waganiec | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | Sadownik Waganiec - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | Noteć Gębice - Sadownik Waganiec | 5 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | Sadownik Waganiec - MLKS Unia Gniewkowo | 0 - 7 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |