Noteć Gębice - Sadownik Waganiec (5-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Noteć Gębice
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | Kujawiak Kruszyn - Noteć Gębice | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | Noteć Gębice - Piast Kołodziejowo | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | Start Stawki - Noteć Gębice | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | Noteć Gębice - Sadownik Waganiec | 5 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | KS Notecianka Pakość - Noteć Gębice | 4 - 2 |
Serie 10
Algemeen
Noteć Gębice + Sadownik Waganiec Less than 4.5 cards 10 van 10
Noteć Gębice Nederlagen 3
Noteć Gębice Met tegendoelpunten 5
Noteć Gębice Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Noteć Gębice Beide teams scoren 5 van 5
Sadownik Waganiec Nederlagen 4
Sadownik Waganiec Met tegendoelpunten 4
Sadownik Waganiec Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
Noteć Gębice Geen nederlagen 3
Sadownik Waganiec Met tegendoelpunten 3
Noteć Gębice - Sadownik Waganiec
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, match Noteć Gębice - Sadownik Waganiec, starttijd 2024-05-25 14:00:00 internationale tijd.
Noteć Gębice en Sadownik Waganiec neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sadownik Waganiec
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-15 | Sadownik Waganiec - KS Notecianka Pakość | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-08 | Kujawiak Kowal - Sadownik Waganiec | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | Sadownik Waganiec - Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 0 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | Noteć Gębice - Sadownik Waganiec | 5 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-18 | Sadownik Waganiec - MLKS Unia Gniewkowo | 0 - 7 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |