Chayka Peschanokopskoye - Krasnodar-2 (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Chayka Peschanokopskoye
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-08 | FC Novosibirsk - Chayka Peschanokopskoye | 0 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-03 | Chayka Peschanokopskoye - Rodina 2 Moscow | 2 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-30 | FC Murom - Chayka Peschanokopskoye | 4 - 3 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-26 | Chayka Peschanokopskoye - SK Rotor | 3 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | Krasnodar-2 - Chayka Peschanokopskoye | 0 - 0 |
Serie 8
Algemeen
Chayka Peschanokopskoye + Krasnodar-2 Less than 4.5 cards 9 van 9
Chayka Peschanokopskoye + Krasnodar-2 Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Chayka Peschanokopskoye Geen nederlagen 7
Chayka Peschanokopskoye Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Krasnodar-2 Geen nederlagen 5
Krasnodar-2 Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
Chayka Peschanokopskoye + Krasnodar-2 Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Chayka Peschanokopskoye + Krasnodar-2 Less than 4.5 cards 9 van 10
Chayka Peschanokopskoye Met tegendoelpunten 8
Krasnodar-2 Geen nederlagen 5
Chayka Peschanokopskoye - Krasnodar-2
Rusland, 2. Liga, Division A, match Chayka Peschanokopskoye - Krasnodar-2, starttijd 2024-04-07 14:00:00 internationale tijd.
Chayka Peschanokopskoye en Krasnodar-2 neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Krasnodar-2
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | Krasnodar-2 - FC Vista Gelendzhik | - | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 18 | |||
2024-06-08 | Veles Moscow - Krasnodar-2 | 2 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-03 | Krasnodar-2 - FK Ufa | 0 - 4 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-30 | FC Chelyabinsk - Krasnodar-2 | 1 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-26 | FC Novosibirsk - Krasnodar-2 | 2 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | Krasnodar-2 - Chayka Peschanokopskoye | 0 - 0 |
Klassement
Stage 1, Group Gold: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:20 | 33 |
2
|
FK Ufa | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:10 | 31 |
3
|
SK Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 21:17 | 28 |
4
|
FC Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24:26 | 24 |
5
|
Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 16:21 | 24 |
6
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23:21 | 23 |
7
|
FC Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:18 | 23 |
8
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 15:15 | 23 |
9
|
FC Dynamo Bryansk | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:22 | 22 |
10
|
Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13:25 | 13 |
Stage 1, Group Silver: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Novosibirsk | 18 | 10 | 5 | 3 | 22:13 | 35 |
2
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 9 | 5 | 4 | 17:13 | 32 |
3
|
FC Metallurg Lipetsk | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:20 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 19:16 | 26 |
5
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 7 | 5 | 25:18 | 25 |
6
|
Avangard Kursk | 18 | 7 | 4 | 7 | 27:19 | 25 |
7
|
Forte Taganrog | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:27 | 24 |
8
|
FC Amkar Perm | 18 | 6 | 6 | 6 | 19:17 | 24 |
9
|
Chertanovo Moscow | 18 | 5 | 7 | 6 | 21:18 | 22 |
10
|
FK Salyut Belgorod | 18 | 1 | 2 | 15 | 14:46 | 5 |
Stage 2, Group Gold: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Ufa | 18 | 9 | 6 | 3 | 26:9 | 33 |
2
|
Chayka Peschanokopskoye | 18 | 8 | 7 | 3 | 25:17 | 31 |
3
|
FC Novosibirsk | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:13 | 27 |
4
|
FC Chelyabinsk | 18 | 6 | 7 | 5 | 23:19 | 25 |
5
|
SK Rotor | 18 | 7 | 4 | 7 | 20:20 | 25 |
6
|
Veles Moscow | 18 | 7 | 4 | 7 | 15:16 | 25 |
7
|
Krasnodar-2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 15:24 | 21 |
8
|
Rodina 2 Moscow | 18 | 5 | 5 | 8 | 25:23 | 20 |
9
|
FC Murom | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:27 | 20 |
10
|
FC Metallurg Lipetsk | 18 | 3 | 5 | 10 | 9:28 | 14 |
Stage 2, Group Silver: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Kostroma | 18 | 10 | 5 | 3 | 24:9 | 35 |
2
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:13 | 28 |
3
|
FC Kaluga | 18 | 7 | 6 | 5 | 30:26 | 27 |
4
|
Avangard Kursk | 18 | 8 | 3 | 7 | 18:19 | 27 |
5
|
Irtysh Omsk | 18 | 6 | 8 | 4 | 18:16 | 26 |
6
|
FC Volga Ulyanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 24:15 | 23 |
7
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 14:20 | 22 |
8
|
Khimik Dzerzhinsk | 18 | 5 | 6 | 7 | 17:23 | 21 |
9
|
Torpedo Miass | 18 | 4 | 5 | 9 | 16:26 | 17 |
10
|
FC Dynamo Bryansk | 18 | 3 | 6 | 9 | 18:29 | 15 |