CSC Hidișelu de Sus - AS Locadin Țețchea (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CSC Hidișelu de Sus
Liga 4 Bihor | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | CS Unirea Valea lui Mihai - CSC Hidișelu de Sus | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | CSC Hidișelu de Sus - CS Bihorul Beiuș | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | CS Foresta Tileagd - CSC Hidișelu de Sus | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | CSC Hidișelu de Sus - CS Crişul Aleşd | - | |
Cupa României Bihor | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-18 | CSC Hidișelu de Sus - ACS Viitorul Dobrești | - | |
Liga 5 Bihor | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | CSC Hidișelu de Sus - CS Inter Aștileu | 5 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-08 | ACS Voința Ciumeghiu - CSC Hidișelu de Sus | 1 - 6 | |
Ronde 24 | |||
2024-06-02 | CSC Hidișelu de Sus - AS Zorile Buntești | 4 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | ACS Transilvania Academy - CSC Hidișelu de Sus | 1 - 2 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | CSC Hidișelu de Sus - ACS Viitorul Gepiu | 8 - 1 |
CSC Hidișelu de Sus - AS Locadin Țețchea
Romania Amateur, Liga 5 Bihor, match CSC Hidișelu de Sus - AS Locadin Țețchea, starttijd 2024-04-07 14:00:07 internationale tijd.
CSC Hidișelu de Sus en AS Locadin Țețchea neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Bihor, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Locadin Țețchea
Liga 5 Bihor | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | AS Locadin Țețchea - CSC Viitorul Bratca | 2 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-08 | CS Inter Aștileu - AS Locadin Țețchea | 3 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-06-02 | AS Locadin Țețchea - ACS Voința Ciumeghiu | 4 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | AS Zorile Buntești - AS Locadin Țețchea | 10 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-19 | AS Locadin Țețchea - ACS Transilvania Academy | 1 - 8 |
Klassement
Liga 5 Bihor 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Olcea | 26 | 17 | 6 | 3 | 65:29 | 57 |
2
|
CSC Hidișelu de Sus | 26 | 18 | 3 | 5 | 95:49 | 57 |
3
|
CSC Nojorid Livada | 26 | 18 | 1 | 7 | 72:35 | 55 |
4
|
AS Zorile Buntești | 26 | 17 | 3 | 6 | 92:23 | 54 |
5
|
ACS Transilvania Academy | 26 | 15 | 3 | 8 | 83:48 | 48 |
6
|
CS Inter Aștileu | 26 | 15 | 0 | 11 | 78:81 | 45 |
7
|
ACS Biharea Marmogranit Vașcău | 26 | 11 | 6 | 9 | 51:46 | 39 |
8
|
ACS Voința Ciumeghiu | 26 | 11 | 0 | 15 | 58:80 | 33 |
9
|
CSC Viitorul Bratca | 26 | 10 | 2 | 14 | 62:60 | 32 |
10
|
ACS Viitorul Gepiu | 26 | 9 | 3 | 14 | 48:72 | 30 |
11
|
AS Locadin Țețchea | 26 | 8 | 5 | 13 | 52:85 | 29 |
12
|
CS Minerul Șuncuiuș | 26 | 8 | 2 | 16 | 54:69 | 26 |
13
|
ACS Vida Pomezeu | 26 | 6 | 3 | 17 | 56:88 | 21 |
14
|
AFC Crișana Oradea | 26 | 0 | 1 | 25 | 17:118 | 1 |