Club Oriental De Football - La Luz (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Club Oriental De Football
Segunda División | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | Club Oriental De Football - La Luz | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | Uruguay Montevideo FC - Club Oriental De Football | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-25 | Club Oriental De Football - Club Atletico Rentistas | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-18 | CSyD Cooper - Club Oriental De Football | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-12 | Club Oriental De Football - Tacuarembo FC | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-28 | Tacuarembo FC - Club Oriental De Football | 2 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.8
|
3.4
|
3.75
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
Club Oriental De Football Geen winst 4
Club Oriental De Football Met tegendoelpunten 4
Club Oriental De Football Beide teams scoren 4 van 5
Club Oriental De Football Less than 4.5 cards 9 van 9
La Luz Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 5
La Luz Eerste tegendoelpunt 8 van 9
La Luz Less than 4.5 cards 5 van 5
La Luz Less than 10.5 corners 5 van 5
Club Oriental De Football - La Luz
Uruguay, Segunda División, match Club Oriental De Football - La Luz, starttijd 2024-04-07 23:30:00 internationale tijd.
Club Oriental De Football en La Luz neemt deel aan het kampioenschap Segunda División, Uruguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: La Luz
Segunda División | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-05 | Club Oriental De Football - La Luz | - | |
Ronde 4 | |||
2024-05-31 | La Luz - CS Cerrito | 6 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-25 | CA Juventud de Las Piedras - La Luz | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-17 | La Luz - Torque | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-11 | Albion FC - La Luz | 1 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-27 | Institucion Atletica Sud America - La Luz | 1 - 0 |
Klassement
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Juventud de Las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Club Oriental De Football | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia CD | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
CS Cerrito | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Cerrito | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Colonia CD | 4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 12 |
2
|
Torque | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:2 | 10 |
3
|
CA Juventud de Las Piedras | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
4
|
Institucion Atletica Sud America | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 7 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
6
|
CSyD Cooper | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | 5 |
7
|
Club Atletico Rentistas | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:3 | 4 |
8
|
Colón FC | 4 | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 4 |
9
|
Albion FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
10
|
Club Oriental De Football | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
11
|
CA Atenas de San Carlos | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | 4 |
12
|
CS Cerrito | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:8 | 4 |
13
|
La Luz | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:4 | 3 |
14
|
Tacuarembo FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | 3 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |